тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Amazon зберігає домінування на хмарному ринку

Нещодавно быльшість великих учасників ринку хмарних технологій відзвітувались про свою роботу за перший квартал, і експерти почали аналізувати доходи компаній...

 

 

В компанії Synergy Research Group повідомляють, що один з найбільших у світі інтернет-магазинів Amazon (точніше його підрозділ Amazon Web Services/AWS) зберігає домінування незважаючи на стрімкий підйом конкурентів Microsoft і Google.

Згідно з підрахунками аналітиків, в четвертому кварталі 2015 року обсяг ринку сервісів для розгортання хмарних інфраструктур (включаючи рішення IaaS, PaaS, а також приватні та гібридні хмарні системи) досяг 7 млрд доларів, незважаючи на такий сильний стримуючий чинник, як високий курс долара.

За весь 2015 рік аналізований ринок виріс на 52% щодо попереднього року і склав 23 млрд доларів. За обсягом доходів від сервісів для розгортання хмарних інфраструктур пальму першості як і раніше утримує Amazon, чия ринкова частка в жовтні-грудні 2015 року склала 31%. Такий же показник у присутності компанії і за підсумками всього минулого року. У трійку лідерів ринку в 2015 році також увійшли Microsoft і IBM з частками в розмірі 9% і 7% відповідно. За ними слідують Google (4%) Salesforce.com (4%).

Отож, як бачимо маючи розкручений інтернет-бізнес, можна заробити досить серйозні гроші. З чого почати? Звичайно ж зі створення власного веб-ресурсу, для прикладу, ви замовляете послугу разработка продающих магазинов, залучаєте інвестиції, плідно і креативно працюєте, і ви обовязково досягнете успіху!

До речі, видання Forbes назвало засновника, гендиректора і співвласника Amazon Джефа Безоса найуспішнішим мільярдером 2015 року, минулого року він збагатився на 29,5 мільярда доларів, і зараз зі своїм загальним статком в 58,4 млрд. доларів він замикає четвірку списка найбагатших людей світу.  А ще в березні минулого року Безос був 15-ту сходинці рейтингу.

 


Статки засновника і співвласника Facebook Марк Цукерберг виросли на 11 мільярдів доларів, що дозволило йому опинитись на 2-му місці у списку. Третє ж місце займає гендиректор Alphabet Ларі Пейдж, з річним приростом у 9,2 мільярда доларів.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com