тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

"Гуарачеро": коли розмір має значення

Гарячі мексиканські хлопці воліють ходити не просто в чоботях, а в суперчоботах з найдовшими у світі носками. Називаються ці круті "шкари" Гуарачеро (Guarachero). Як вони примудряються не падати - цікаве питання...

 

 

Отож, у Мексиці в останні роки набирає популярність взуття Гуарачеро. Причому це не специфічне національне взуття, це сучасне явище, зародилося лише кілька років тому. І при цьому саме цей вид взуття займає все більше думки молодих мексиканських ковбоїв, які прагнуть перевершити один одного в гонці розмірів.

 


Зародилося це явище в штаті Сан Луіс Потосі на півночі Мексики, в місті Матехуала на танцмайданчиках місцевих клубів. Починалося воно з подовження носків чобіт на пару сантиметрів. Але рух швидко вийшов з-під контролю, розум відступив під натиском бажання максимально виділитися і носки почали рости безконтрольно. Пересуватися в цьому вже неї зовсім комфортно, але в принципі можливо, але ось танці в гуарачеро виглядають просто жахливо.

 

 


Люди похилого віку до подібних забав ставляться як до дитячих ігор, а ось молодь, причому вельми серйозна, носиться з новою іграшкою і навіть проводить чемпіонати по довжині носків. Ходять чутки, що нещодавно був помічений хлопчина, у якого довжина носов сягала більше двох метрів!

Історія походження чобіт з довгими носами пов'язана з появою такого стилю музики, як «guarachero». Це суміш африканської та доіспанської музики з додаванням сучасного хауса, яку зміксували молоді ді-джеї. Досить швидкими темпами Гуарачеро стала дуже популярною танцювальної музикою серед мексиканської молоді, яка незабаром почала організовувати тематичні вечірки на родео-фестивалях і в нічних клубах.

Молоді мексиканці, які носять взуття Гуарачеро, прекрасно розуміють, що багато хто вважає їх стиль взуття просто смішним і навіть дурним, але вони цим не переймаються. Вони вважають ці чоботи найкращими в світі, і поки вони відчувають себе в них чудово, їх як говориться, нічого не хвилює!

 


 


Недорого здесь http://sudaryshka.ru/production86 вы можете приобрести замечательную танцевальную обувь: балетки, бальные, джазовые туфли, обувь для народных танцев и театрально-сценических постановок.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com