тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Ножиці – для слабаків! Перукар робить стрижки самурайськими мечами і паяльною лампою

От скажіть шановні, як давно ви були у перукаря? Впевнений, що для більшості з нас похід в перукарню, ну або в якийсь там салон краси це фактично регулярна і рядова подія. А чи можна підстригтися дуже витіювато і непросто, так сказати з "викрутасами"?..

 

 

Здавалося б, що в стрижці може бути такого, правда? Звичайно ж, бувають різні конкурси авангардної стрижки або ще щось в такому дусі, проте я хочу вам розповісти не про них.

Хочете реального екстриму при стрижці волосся? Ну, тоді вам до Альберто Ольмедо. В Іспанії, в місті Мадриді, працює дивовижний перукар-стиліст, вельми дивний чоловік, скажу я вам, справжній бешкетник! Так ось він перетворює саму звичайну стрижку в запаморочливу пригоду.

Хочете знати, чим працюємо майстер? Нєа, не вгадали, не ножицями і навіть не машинкою для стрижки. Альберто для стрижки використовує самурайські мечі, сталеві кігті і навіть паяльну лампу, ну як? Буває стрижка горячими ножницами, до речі, досить класно получається, а тут іспанець у буквальному сенсі створює вогнище на волоссі!

Погодьтеся наборчик інструменту насторожує.  І природно, що у Альберто Ольмедо є прізвисько, клієнтки прозвали його «іспанський Едвард Руки-Ножиці». До речі, клієнток екстремалок у нього досить багато так що доведеться записуватися в чергу.

 


Як говорить сам Альберто - в будь-якому салоні після стрижки на голові завжди залишається асиметрія, а він, за допомогою математичних розрахунків, робить зачіски рівними. А незвичайні знаряддя праці лише допомагають йому в цьому.

Чисто технічно все це виглядає так – жертва, вибачте клієнтка, відкидає голову назад, а Альберто бере свої мечі і починає формувати зачіску причому відразу двома мечами одночасно. Це потрібно для того, щоб стрижка з обох сторін виходила однакова. Посічені кінці майстер просто випалює паяльною лампою, до речі температура полум'я щось близько 1300 C. Ну а завершує всю цю процедуру майстер вже використовуючи сталеві кігті, ними Альберто додає зачісці додатковий об"єм.

Ну, як вам? Ще не передумали? Ну і відео всього цього процесу так би мовити на десерт:

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com