тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Концепт електричного мотоцикла Tesla Motor M

У мережі з'явилося кілька цифрових фотографій електричного мотоцикла Tesla Model M. Над доволі цікавим проектом, який має назву Project M, працював відомий дизайнер Янс Слепінс...

 

 

Відразу ж зазначимо, що ця краса – яскраво-червоний двоколісний звір Tesla Model M, не має ніякого відношення до каліфорнійського виробника Tesla Motors. Хоча, керівництву американської марки варто звернути увагу на роботу незалежного дизайнера. Повністю електричний мотоцикл Tesla Model M, принаймні, виглядає фантастично класно і чарівно! 

Крім усього іншого, електробайк Project M отримав унікальні карбонові колісні диски, алюмінієву раму і безліч інноваційних примочок. Оскільки представлений апарат – виключно віртуальний мотоцикл, ми просто зобов'язані поговорити про технічну начинку. Проект електричного мотоцикла Tesla Model M передбачає використання ємної батареї на 150 кВт/год і електричного двигуна, який розташовується безпосередньо на задньому колесі. Споряджена маса ексклюзивної новинки – близько 230 кг.

Нагадає, існуючий електрокар Tesla Model S використовує акумулятор на 70 кВт/год.


 

За задумом творців, мотоцикл має чотири режими руху: Race, Cruise, Standard і Eco. Які динамічні характеристики байка Tesla Model M – не уточнюється. Однією з родзинок представленого електричного мотоцикла Tesla Model M є «паливний бак», якого, за визначення у електрокара просто немає. У тому місці, де традиційно у мотоцикла знаходиться бак під пальне, у електричного дива Model M є просторий бокс під зберігання різних дрібниць і навіть мотоциклетного шолома.

На поточний момент пан Елон Маск, і все керівництво американської компанії Tesla Motors, ніяк не відреагувало на появу цього байка, а тим більше, не планує налагоджувати виробництво двоколісних цих транспортних засобів.

 


В этом году на Женевском автосалоне будет представлен тюнингованный DS, посмотрим, как на него отреагирует широкая публика.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com