тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

SuperData назвав найбільш прибуткові ігри 2015 року

Незважаючи на те, що ми вже практично прожили половину другого місяця 2016-го, цікава статистика, пов'язана з роком минулим, продовжує надходити. Так, компанія Superdata опублікувала на своєму сайті підсумкову статистику продажів цифрових ігор на трьох основних ігрових платформах — РС, консолях і мобільних пристроях.

 

 

У 2015 році виручка від цифрових ігор виросла на 8% і досягла $61 млрд, свідчать дані аналітичного агентства SuperData Research. Дослідження показало, що в минулому році продажі досягли нового рекорду.

Найвище зростання аналітики виявили в категорії ігрових консолей, там виручка збільшилися на 34%. Зазначається, що на цей сегмент припадає всього близько $4 млрд від усіх продажів. Найуспішнішою категорією з точки зору доходів стали мобільні ігри. У цьому сегменті показник виручки зріс на 10% і склав $25,8 млрд. У той же час продажі ігор, що вимагають підписки, продовжують падати і в 2015 році скоротилися на 4%.

Свіжі показники вказують на зрушення в галузі, відзначає агентство: все більше користувачів віддають перевагу умовно-безкоштовним іграм.

Найбільш успішною з точки зору доходів стала комп'ютерна гра League of Legends від компанії Riot Games ($1,6 млрд). Аналітики відзначають, що ніяких ознак уповільнення зростання виручки від гри немає. Слідом йде мобільна гра Clash of Clans, яка принесла своєму творцеві, фірмі Supercell, $1,3 млрд. Замикає трійку лідерів комп'ютерна гра CrossFire від компанії SmileGate, її продажу в 2015 році досягли $1,1 млрд. Ще однією компанією, яка в минулому році заробила на продажі більш $1 млрд, стала Neople. Комп'ютерна гра Dungeon Fighter Online принесла їй $1,05 млн.

Кращими іграми для консолей стали Call of Duty: Advanced Warfare від Activision ($355 млн), FIFA 15 від Electronic Arts ($332 млн) і GTA V від Take-Two Interactive ($322 млн). Більше всіх з видавців у 2015 році заробили Activision ($2,9 млрд), Supercell ($1,6 млрд) і Tencent ($1,6 млрд).

Однак, як нескладно здогадатися, що всі ці цифри враховують лише завантаження цифрових копій ігор, в той час як консольні релізи приносять значну частину прибутку ($25 млрд) саме за рахунок фізичних продажу. Крім того, найбільший дохід на персональних комп'ютерах приносять умовно-безкоштовні ігри, на зразок League of Legends і World of Tanks: в десятці найбільш прибуткових PC-релізів лише одна гра з традиційною моделлю оплати – Grand Theft Auto V.

 


Хотите поиграть в реальную жизнь? Тогда именно для вас создана замечательная игра-симулятор The Sims 4, которая уверенно покоряет сердца истинных геймеров по всему миру. Что она собой представляет? Здесь вы можете создавать персонажи, управлять их жизнью, контролировать эмоции, и вместе с ними получать массу разных эмоций. Впрочем, здесь http://sims-4-igra.ru/ вся подробная информация. Остается добавить, что здесь реализованы самые современные достижения в сфере игровых разработок. Тут вам и яркий красивый дизайн, и понятный интерфейс, и мощный интеллектуальный инструментарий. Играйте в жизнь вместе с The Sims 4, наслаждайтесь ею!


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com