тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Весілля в стилі вікінгів на тлі дивовижної природи Норвегії

Коли Густаво одружився на Фанні 4 роки тому, він пообіцяв їй, що буде одружуватися на ній у кожній країні, до якої вони завітають разом. З тих пір закохані повторювали слова кохання й вірності в Індії, Майямі, на островах Теркс і Кайкос, а також на острові Антигуа. На цей раз вони приїхали до Норвегії, де вирішили зіграти весілля в стилі вікінгів на тлі дивовижної природи фіорду Ґудванґен.


 

 


Густаво і Фанні вибрали для весільної церемонії абсолютно чарівне місце - це фіорд Нерей, занесений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Кришталево чиста вода, здіймаючі в небо гори, а в долині - справжнє свято, де всі запрошені одягнені в національні костюми, в яких продумано усе до найменших деталей.

 

 

 


Пряжки, ґудзики, прикраси - все зроблено так, як це робили сотні років тому в поселеннях вікінгів. Та й на місцевий бенкет - за розмахом майже як бенкет короля - були доставлені тільки місцеві продукти, а подавалося все в глиняному посуді.

 


 

 

 

 


Якщо когось здивує, що Густаво і Фанні вирішили одружитися кілька разів, то поспішаємо повідомити, що ця пара - не єдина, у кого народилося подібне бажання. Колись на Вебочці була стаття про те, як артисти Чита Плат і Райан Вудйярд із США запланували величезну подорож, протягом якої вони зіграли ні багато ні мало, а цілих 38 весіль!

 


Чтобы сохранить в памяти лучшие важнейшие события жизни, требуется профессиональная творческая видеосъемка. Свадьба, день рождение, корпоративное мероприятие – обращайтесь на видеостудию ProFilming, все будет сделано на наивысшем уровне!


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com