тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Сейсмостійке ліжко врятує вам життя!

Всім страждаючим острахом землетрусів присвячується. Минулого року на відеохостингу YouTube з'явилося цікаве відео, в якому демонструється концепт сейсмостійкого ліжка...

 

 

Це оригінальне ліжко являє собою укріплений металевий контейнер з розсувними дверцятами, який у разі землетрусу автоматично закриваються, а спляча людина потрапляє всередину укріпленого контейнера.

Ідея дуже цікава, хоча в мережі цю задумку тут же охрестили комфортною труною. Втім як не крути, така штука могла би врятувати сотні життів.

Після цього появилися численні "варіації" на цю тему. Ось нещодавно один китайський виробник представив такий досить естетичний варіант.

 


Щоб людина могла вижити поки її шукають під завалами, всередині ліжка-контейнера є запаси їжі, води, є аптечка і навіть вогнегасник і протигаз в сумі всі ці речі повинні допомогти потерпілому дочекатися допомоги.

Правда, до цих пір не ясно, хто саме стоїть за розробкою цієї сейсмостійкого ліжка. Якщо вірити американському виданню The Verge, в 2010 році подібну ліжко запатентував китайський інвестор Ван Веньсі. Але в ролику про нього ні слова.

Отож, якщо ви дуже боїтеся землетрусів така штука вам дуже сподобалася!

 


 

Втім нам нема чого боятись землетрусів, і замість таких "трун" набагато кращий варіант спальні львів від магазину меблів "Брістоль". Тут вам і відмінна якість і чудовий дизайн, і привабливі ціни.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com