тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Шоколадні інструменти Chocolate Tools

В одній з публікацій пару років назад ми розповідали про оригінальному наборі інструментів Ladies Tool Kit, що включає в себе набір викруток, плоскогубці, рулетку, ножиці, молоток і ще більше сотні дрібниць, незамінних в процесі ремонтних та господарських робіт...

 

 

Але головна особливість - оформлення в яскраво-рожевому дизайні так, щоб напевне стати відмінним подарунком для будь-якої стильної і вмілої дівчини.

А як щодо інструментів, якими можна здивувати чоловіка? Приміром, виготовлених з шоколаду, абсолютно їстівних – і при цьому вони абсолютно реалістично виглядають, здалеку можна подумати що вони справжні. А от інструмент домашніх майстрів, яких можна замовити на сайті http://domashnij-master74.ru/ дійсно справжній, і роботу ці професійні сантехніки, електрики, спеціалісти по ремонту квартир знають на відмінно!

 

 

Саме такі інструменти можна було спостерігати, купувати і пробувати на смак кілька років поспіль на знаменитих ярмарках шоколаду Salon du Chocolat в Лондоні. Тепер же отримати свій набір шоколадних інструментів можна і через інтернет – замовивши його, наприклад, в онлайн-магазинчику Firebox.com.

 


У магазині представлено відразу три повнорозмірних робочих інструменти: молоток і два типу розвідних ключів. Кожен з яких не просто виконаний з апетитного бельгійського шоколаду, але і покритий зверху ретельно підібраною харчової фарбою, яка забезпечує максимальну візуальну схожість з кольором справжніх робочих інструментів. Від коричневої ручки молотка, ніби вирізаними з дерева, до невеликого "металевого" болтика на ключі.

Кожен інструмент їстівний повністю і не має інших компонентів крім бельгійського шоколаду і харчового барвника на поверхні. Можна припустити, що шоколадні інструменти Chocolate Tools здатні стати відмінним подарунком для юнака, чоловіка або батька, що має робочу професію і ставлення у зв'язку з роботою або з улюбленим хобі, до інструментів справжнім. Що ж стосується вартості, будь-який з шоколадний інструментів на сторінках Firebox можна замовити за 15 фунтів стерлінгів за 1 екземпляр.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com