тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Lexus готовий випустити на ринок власний ховерборд

Любителі катання на скейтборді вже найближчим часом зможуть забути про таких проблем, як заміна коліс дошки і неякісне дорожнє покриття. Компанія Lexus подарувала скейтбордистам унікальну можливість відірватися від землі в буквальному сенсі цього слова...

 

Про принцип дії пристрою відомо зовсім небагато. Представники марки Lexus підтвердили той факт, що ховерборд працює на основі так званої «магнітної левітації». Цей же принцип використовувався японськими інженерами при створенні сучасних супершвидкісних електропоїздів. Залишається питанням лише те, як дошка на магнітній левітації працює при відсутності рейок.

В Toyota Motor також дали зрозуміти, що дослідний зразок ховерборда використовує досить потужне джерело живлення, що потребує періодичної заміни (після певного числа зарядок). При цьому акумулятор повинен змінюватися досить часто. Відомо й те, що в системі охолодження дошки використовується рідкий азот.

Що стосується вартості ховерборда, то про неї поки нічого не відомо. Нічого не повідомили в Toyota Motor і про потенційну небезпеку гаджета. Випробування повинні завершитися восени. Комерційний вихід на ринок запланований на середину 2016 року. А насайті http://гироскутер56.рф/ ви можете придбати якісні гіроскутери різних моделей, а також аксесуари до них.

 


 

Тим часом група американських інженерів представила ArcaBoard. Що дійсно важливо, вже існує функціонуючий прототип. Хоча він ще дуже далекий від ідеалу, зразок є свідченням вірного напряму в розробці. Працює пристрій за рахунок декількох десятків вентиляторів, які у свою чергу працюють на двох невеликих електродвигунах. Живлення здійснюється від літій-іонних акумуляторів. В результаті 36 пропелерів створюють достатню тягу для відриву ArcaBoard від землі.

Пристрій видає 272 «конячки» і може підняти до 195 кг навантаження без будь-яких проблем. Максимальна швидкість на сьогоднішній день обмежена 20 км\год. Що стосується управління ArcaBoard, то воно здійснюється за рахунок балансування тілом пілота.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com