тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Камінь-загадка Al Naslaa

Вашій увазі знаменитий таємничий розрізаний камінь під назвою Аль Наслаа (Al Naslaa) , що знаходиться в провінції Табук в Саудівській Аравії. Ідеально рівна лінія розпилу викликає подив у всіх дослідників - поверхні з обох сторін ідеально гладкі...

 

 

Хто саме розрізав цей камінь і яким чином - залишається до цих пір загадкою. Вчені впевнені, що тут постаралася природа - це наслідок вивітрювання. Але ця версія здається непереконливою - аналогічних утворень в природі немає. А ще там є древні малюнки, зміст яких теж наразі не вдається розшифрувати.

 

 

Дехто каже, що без інопланетян тут ніяк не обійшлось, мовляв прилетіли вони на Землю на своїй літаючій тарілці, і вирішили випробувати останню модель свого інопланетного лазерного блайзера.

Загалом, попрацювали над ним люди, не люди, представники позаземних цивілізацій, чи все ж природа якось зуміла так акуратно розрізати його - науці це достеменно не відомо.

До речі, на Південному Уралі, неподалік від санаторію "Кисигач", теж є розрізаний камінчик. Але він хоча б виглядає розколотим природним чином.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com