тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Ковзанка на каналі Рідо в Оттаві (Канада)

У Канаді, як і в будь-якій іншій північній країні, обожнюють зиму і все, що з нею пов'язано. Не випадково саме в Оттаві знаходиться найбільший в світі природний каток. Йдеться про канал Рідо (Rideau Canal), що протікає через центр міста і є ідеальним майданчиком для катання на ковзанах...

 

 

Канал відкрили на початку дев'ятнадцятого століття, в якості плану по підготовці до можливого вторгнення США. Але до війни справа не дійшла, а Рідо зараз використовується двома способами. Влітку мешканці міста купують моторні човни і катаються на них по воді, а взимку всі виходять на ковзани. Як тільки лід стає міцним, вісім кілометрів від загальної площі водної артерії виділяються під каток, куди кожен день приходить близько двадцяти тисяч осіб.

 


Рідо давно став однією з найбільш яскравих канадських пам'яток. Тут проводиться щорічний зимовий фестиваль Winterlude, а навколо каналу завжди можна побачити невеликі кіоски, де покупцям пропонують спробувати гарячий шоколад і безліч закусок. Зокрема, рекомендується звернути увагу на печиво BeaverTails – це хрусткі ласощі у формі хвоста бобра, покритий цукровою пудрою і корицею.

Підготовка каналу до майбутніх катанням починається в жовтні. Спочатку водойма замерзає природним чином, після чого з поверхні очищають весь накопичений тут сніг і виробляють додаткову заливку, щоб зробити лід максимально гладким. Канадці ретельно підходять до питань безпеки і перед тим, як відкрити каток для відвідувачів, проводять безліч тестів, адже одночасно на льоду можуть знаходитися сотні людей. Найчастіше каток стає доступним для відвідування в січні і працює до кінця лютого, а в окремих випадках навіть до середини березня. Так, на початку 70-х років минулого століття він пропрацював 90 днів, тоді як на старті 21-го тисячоліття період роботи склав лише 35 днів.

 


П'ятдесят років тому величезний каток був під загрозою закриття, оскільки з'явився проект, згідно з яким прямо над Рідо планувалося прокласти автомобільну магістраль. На щастя, після втручання уряду будівництво магістралі було заблоковано, а канал з тих пір є одним з улюблених місць для жителів і гостей Оттави. Щорічно тут катаються на ковзанах близько мільйона осіб, а загальна площа ковзанки ідентична площі дев'яти десятків олімпійських хокейних майданчиків. Все це робить канал Рідо найбільшим катком на планеті.

 


 


Земля – лучший вариант для инвестиций. И если вам требуется купить земельный участок в Новосибирске, советую ознакомится с выгодными предложениями от агентства недвижимости ПАЛИТРА.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com