тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найдорожчий у світі кальян

Раніше культура куріння кальяну поширювалася тільки на країни Сходу. Зараз вона користується популярністю і в інших регіонах планети...

 

 

У багатьох сувенірних крамницях знайдуться кальяни будь-яких кольорів і величини. Більшість кафе та барів обладнані спеціальними кімнатами. А от інтернет-магазин КальянХауз пропонує Khalil Mamoon Москва, чудовий єгипетський різновид даного аксесуару, зроблений вручну ексклюзив, гідний називатися справжнім твором мистецтва.

Кальян – це справжня церемонія. Він не терпить суєти, як наприклад, сигарети, які можна викурити на бігу. Компанії та фірми, що займаються виготовленням кальянів, пропонують унікальні, дорогі вироби. І, чим вони незвичніші, тим більшим попитом користуються у багатих цінителів кальянной культури.

На даний момент найдорожчим кальяном є винахід марки Aurentum Switzerland. Він оцінюється в 1 мільйон американських доларів.

 

 

Його прикрашають рубіни й діаманти. Для виробництва трубки, точніше її покриття, застосували родій і срібло. Виріб декорований вишуканими платиновими фігурами жучків-скарабеїв. При виробництві кальяну використовували 12 кілограмів 24-каратного золота.

Компанія Aurentum Switzerland називає його найрозкішнішим у світі. І не безпідставно, більш дорогих виробів зараз просто не існує. Крім того, замовник може замовити власний дизайн кальяну. Подібна послуга платна і стартує з 70 тисяч доларів США. Хоча, якщо ви маєте в своєму розпорядженні мільйон, то кілька зайвих тисяч знайдуться без проблем.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com