тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найменша у світі екшн-камера Mokacam

Портативність править сучасним світом. І вже багатьом стає некомфортно, вирушаючи в подорож, брати з собою повнорозмірну камеру. Множинні спроби створення міні-камери, схоже, досягли свого піку. Тепер повномасштабна камера може вміститися в кулаці!..

 

 

В останні роки інженери ніби одержимі гонкою створення найбільш компактних речей у світі. Сьогодні в цій сфері розробляються і створюються найрізноманітніші девайси і гаджети. Вже не в перший раз стартапери «погрожують» створити найменшу відеокамеру в світі. І в цей раз їм, схоже, вдалося побити рекорд розмірності, створивши пристрій під назвою Mokacam. До речі, якщо вам потрібна оцифровка видео раджу звернутись в компанію "Цифровік".

 


У даний момент екшн-камера Mokacam знаходиться в стадії прототипу. На жаль, поки діють не всі заплановані раніше функції пристрою, однак навіть без них Mokacam справляє виключно позитивне враження. Варто відзначити, що вартість мініатюрної екшн-камери складе всього 100-120 доларів США. Камера знаходиться в стадії краудфандингової компанії і вже зібрала 77% від спочатку запланованої суми.

Крім того, що камеру можна буде куди-небудь закріпити для зйомки, достовірно відомо, що Mokacam буде поєднуватися з майже будь-якими мобільними пристроями на базі операційних систем iOS і Android. Так, наприклад, смартфон може бути перетворений у додатковий робочий екран камери.

Камера має високий рівень захисту. Вона поміщена в алюмінієвий корпус з жорстким каркасом, має кілька рівнів захисту об'єктиву, а також захисне скло поверх екрану. Апарат зможе занурюватися під воду на глибину до 30 метрів, буде повністю захищена від пилу і легких механічних пошкоджень. Вона також буде підтримувати технології Wi-Fi і Bluetooth. Знімати камера буде у форматі 4К.

Прекрасним доповненням для цієї міні-камери стане кишеньковий принтер LifePrint, що роздруковує фото друзів з мережі всього за хвилину. Про цей гаджет ми вже писали раніше.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com