тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Розумні меблі майбутнього - модульні роботи, здатні самостійно створювати будь-які форми

Наявність великої кількості різних предметів меблів, особливо в умовах обстановки недостатньо просторих житлових приміщень, є не найефективнішим методом використання життєвого простору. Адже нерідко буває так, що кожен з предметів меблювання використовується за прямим призначенням лише невелику кількість часу...

 

 

Вирішенням цієї проблеми можуть стати роботи Roombots - невеликі роботи-модулі, які у разі необхідності можуть трансформуватися в будь-який з предметів меблів - стіл, стілець, ліжко та інші.

Не знаю, чи здатні вони перетворитися в повноцінну шафу-купе, втім краще такі меблі придбати тут http://zateya-mebel.ru/shkafyi-kupe/, ця компанія реалізує якісні кутові, і встроєні моделі шаф-купе різних розмірів, і кольорів.

 


Один модуль Roombot досить простий і відносно недорогий пристрій з безліччю з'єднувачів і несучим сталевим стрижнем в центрі.

В базові функції кожного модуля входить з'єднання з йому подібними модулями з метою формування предмета навколишнього оточення. Готова конструкція з таких модулів здатна самостійно, за спеціальними командами переміщатися, і якщо Ви не потребуєте більше в послугах цих роботів, то вони можуть розібрати конструкцію на окремі модулі, які акуратно складуться біля стіни або в іншому затишному куточку житла.

У гіпотетичному найближчому майбутньому можна собі уявити, як вранці ви встаєте з ліжка і прямуєте в ванну кімнату. Тим часом ліжко трансформує себе стілець і стіл для сніданку, після сніданку це все перетворюється на робочий стіл.

Крім такої фантастичної перспективи, меблі з модулів-роботів Roombot володіють ще цілим рядом переваг, наприклад, в будь-який момент можна "попросити" стіл і стілець стати вищим або нижчим, збільшити або зменшити площу робочої поверхні і багато іншого.

Хоча ідея Roombot і здається трохи фантастичною, вона не є страшенно складною в реалізації і шалено дороговартісною. До того ж вона повністю розкриває всі переваги модульної робототехніки, коли безліч розумних модулів з обмеженою функціональністю можуть об'єднатися для виконання складного завдання, як створення дивана з вбудованим столом столу або до якого або від якого ніколи не потрібно буде відсуватися або придвигаться.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com