тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

VenousPro - робот для ін'єкцій, взяття проб крові

Американська компанія VascuLogic, що спеціалізується на розробці і виробництві медичного обладнання, успішно випробувала прототип робота для ін'єкцій і забору крові...

 

 

Медичний робот VenousPro може повноцінно замінити медсестру для забору крові або здійснення уколів. Кожне «кровопускання», вироблене роботом виходить ідеально, оскільки він не спирається на власний досвід.

У систему вбудований ультразвуковий сканер, який дозволяє роботу VenousPro відшукувати вени людини і вибирати для ін'єкції або забору крові найоптимальнішу ділянку руки. Руху маніпуляторів робота точні і швидкі, тому всі його дії практично безболісні для людини.

Інженери VascuLogic відзначають, що робот VenousPro може застосовуватися не тільки в медицині. Його досить просто переробити домашнього майстра з нанесення татуювань. Про терміни початку продажів робота поки що нічого не повідомляється – не так давно він вийшов зі стадії прототипу і успішно пройшов клінічні випробування. Очевидно, що виробництво може початися в найближчому майбутньому.

Що не кажіть, а сучасна медицина досягла значних висот! Взяти для прикладу лікування у клініці A.M.G Medical Ltd, саме тут впроваджуються ефективні технології діагностики і лікування, з застосуванням найсучаснішого медичного обладнання.

 

 


А от американський інженер-биомедик Кася Савицька поставила собі питання: а чи можна взагалі обійтись без уколів, і згодом представила унікальний пластир, що дозволяє вводити вакцини в кров людини без хворобливих відчуттів і проколів.

 


Згідно з дослідженнями, абсорбент полівінілпіролідон здатний зневоднювати шкіру людини, і якщо після цього на неї нанести будь-який препарат, то через її розкриті пори всередину потрапить будь-які ліки. Таким чином, завдяки пластиру шкіра може вбирати молекули в 250 разів більше тих, які вона поглинає в звичайних умовах.

Унікальні пластирі досить компактні, їх можна зберігати до 10 тижнів без спеціальних холодильників.

За свій винахід Кася Савицька удостоєна золотої медалі і грошового призу в рамках конкурсу винахідників. В даний час йде оформлення новинки патентним бюро. Ряд фармацевтичних компаній вже готові вивести ідею диво-пластиру на міжнародний рівень.

 

Украинская кухня


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com