тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Пошукові запити в Google підтвердили стереотипи про нації

Знання про навколишній світ людина отримує завдяки власному досвіду чи прочитаній або почутої інформації. В результаті складаються певні стереотипи. От і виявилося, що згідно з даними аналізу пошуку в інтернеті стереотипи правлять світом...

 

Можна з упевненістю сказати, що у наш час всебічного панування інтернету, пошукові запити являються основним джерелом знаходження потрібної інформації. Попасти в пошуковий ТОП Яндекса, чи Гугла - мрія кожного власника сайта. А допоможе у цьому компанія http://ars-seo.ru/, яка використовуючи потужній SEO функціонал гарантує ефективне просування веб-ресурсів.

А от популярний портал Novate пропонує познайомитися з картою найбільш часто використовуваних англомовних запитів з різних континентів і країн.


Північна Америка

Більшість людей запитують інформацію про США, цікавляться вартістю патентів. Це говорить про те, що американська мрія жива досі. А ось в Канаді всіх цікавить вартість паспорта, на Кубі сигари, а в Мексиці абдомінопластика.

 

Південна Америка

Ті, які гуглят інформацію про Південну Америку, запитують про вартість всього підряд – від пива (Аргентина і Чилі) і панам (Еквадор) до повій (Бразилія і Колумбія).

 

Європа

У пошуках інформації про європейські країни користувачі інтернету найчастіше відправляють запити з приводу вартості круасанів (Франція), розкішних весіль в Греції і на Кіпрі, BMW в Німеччині та оренди яхти в Монако, а Феррарі в Італії. А ось в Росії їх цікавлять польоти на МИГах. У Швейцарії всі хочуть купити годинник, у Чехії пиво, і після цього в Ірландії померти.

 

Австралія

А от Австралія здивувала. Нікому не потрібні кенгуру і коали, Зелений Континет цікавить людей, перш за все, з точки зору медичних послуг, в першу чергу ЕКО. А в Новій Зеландії хочуть зробити зовсім протилежну процедуру – вазотомію.

 

Африка

Можна годинами розглядати карту Африки, намагаючись зрозуміти логіку пошуків. Якщо ще можна пояснити запит вартості катання на верблюдах в Марокко та Єгипті, сафарі в Танзанії і Ботсвані або ціни на газ і нафту у Лівії та Алжирі, то весілля в Нігерії, будинок в Конго і ноутбуки в Гані викликають подив.

 

Азія

Ні в кого не викличуть здивування запити про вартість електроніки в Китаї, повій в Таїланді, домробітниць в Індонезії і корів в Індії. А ось пошуки інформації про кавуни в Японії може ввести в ступор, а не потрібно було квадратні виводити сорти :). Зрештою, і в Саудівській Аравії цікава зовсім не нафта, а кораблі пустелі – верблюди.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com