тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Ліжко-катапульта для сонь High Voltage

Чим коротший день, тим складніше прокидатися вранці. Солодкий сон і тепла ковдра в компанії з улюбленим котом ну ніяк не хочуть розлучати вас з ліжком. І жоден будильник тут не допоможе, за виключенням хіба що ось цього ліжка-катапульти.

 

 


Крепкий комфортный сон – залог здоровья, и хорошего настроения на весь день. Если вы ищите качественный ортопедический матрас Одесса , советую ознакомиться с отличными предложениями салонов «Аскона».


 

Британський винахідник, відомий своїми незвичайними, навіть екстремальними розробками, на цей раз перевершив самого себе. Colin Furze напередодні протестував ліжко з вбудованою катапультою "High Voltage Ejector Bed" (у дослівному перекладі звучить, як "катапультуюче ліжко високої напруги").

Новинка покликана будити свого власника, в буквальному сенсі змушуючи його злітати з ліжка. Тим, кого не під силу розбудити вранці звичайними способами, на зразок будильника, чашки кави або гучних звуків, новинка доведеться особливо до смаку.

Конструктивно воно являє собою поліпшену версію відомого підйомного ліжка Мерфі. І складається творіння британського екстремала-приколіста з посиленої металевої рами, хоча і місткого, але цілком традиційного матраца і пристосувань, що вже зовсім не властиві стандартним атрибутам спальні. Насамперед, це повітряний компресор, який піднімає узголів'я "High Voltage Ejector Bed" у вертикальне положення, два поршня з режимами регулювання потужності, світлова та звукова системи (перша складається з декількох "мигалок", друга - досить гучних музичних труб). Останнє, за словами Colin Furze, стане в нагоді для пробудження вже зовсім неможливих сонь.

Нагадаємо, що до виробів, створеним британським експериментатором, також належать кілька версій ручних вогнеметів і ніж, який за допомогою вбудованого лазера підігріває нарізані з його ж допомогою тости.

 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com