тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Концепт для шейхів: 800 «конячок» неймовірної розкоші

Близькосхідна еліта у всі часи цінувала хороші, швидкі і що не менш важливо – ексклюзивні автомобілі. Інтерес до авто серед вершків суспільства тут зростав з тих самих пір, як регіон став невпинно багатіти від видобутку чорного золота. На цьому тижні в Катарі був представлений новий розкішний спортивний автомобіль Elibriea...

 


Солидный классических вид тридцать вторых Nissan X-Trail, а также приличные технические характеристики этих кроссоверов внушают надежду на их популярность среди отечественных автолюбителей.


 

 

Розроблена концепція була засновником і провідним дизайнером компанії Абдулом Вахабом Зяуллом. Зовні машина нагадує винищувач «стелс» і вже позиціонується, як дорогий спорткар для близькосхідної еліти. Вже достеменно відомо про те, що продаватися новинка Elibriea буде тільки в роздріб, а її випуск буде обмеженим. Не виключено і те, що кожна машина буде ручноъ, індивідуальної збірки.

 


Перше, що, звичайно ж, кидається в очі при спогляданні на Elibriea, так це його дизайн. Автомобіль відразу впадає в очі і завдяки своїм геометрично правильним формам, якісно виділяється на тлі інших подібних авто. Примітно те, що деякі елементи дизайну, серед яких і двері-чайки, були продиктовані не стільки стилістичною примхою, скільки технічною та практичною необхідністю.

Автомобіль використовує сучасний шестициліндровий двигун на 525 кінських сил. Довжина автомобіля – 3.2 метра, ширина – 2.6 метра, а його висота всього 1.5 метра. Важить новенький спорткар близько 1 тисячі кілограм. Добитися скорочення маси авто вдалося здебільшого за рахунок використання в конструкції вуглецевого волокна.

 


У продаж новий автомобіль Elibriea повинен вийти в середині-кінці 2016 року. Точні терміни поки не розголошуються виробником, рівно, як і кінцева ціна поки ще концептуального авто. При цьому, на офіційному сайті компанії можна знайти публікації містять анонс інших концептуальних проектів. Зокрема мова йде про створення ще більш потужного преміального спорткара здатного вичавити до 800 «конячок».

 


Качественные современные снасти, приманки, и другие товары для рыбалки предлагает интернет-магазин shop-for-fishing.ru. Пару кликов, и завтра заказ уже у вас дома!


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com