тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Віртуальний супермаркет Home Plus в метро Сеула

Багатьом сучасним міським жителям просто катастрофічно не вистачає часу на походи по магазинах. Весь свій вільний час вони витрачають на те, щоб зранку дістатись до роботи, а ввечері дістатися з роботи додому. Але, виявляється, швиденько закупитися продуктами можна прямо в метрополітені!

 

 

Справа у тому, що нещодавно в метро Сеула вперше у світі з'явилися віртуальні підземні супермаркети. Прикро витрачати щодня купу часу навіть не на поїздки з дому на роботу і з роботи додому, а на очікування транспорту, який відвезе вас в цьому напрямку.

Можна, звичайно, витратити час, проведений на зупинці, з користю для себе. Приміром, на читання, як це пропонують творці зупинки-бібліотеки Magazine Kiosk, або на лопання пухирців, як пропонують творці зупинки у Куала-Лумпурі. А ось південнокорейська мережа супермаркетів Home Plus (спільний проект компаній Samsung і Tesco) пропонує витратити час очікування на закупівлю необхідних товарів для дому. З недавніх пір філії крамниць Home Plus з'явилися на кожній станції Сеульського метрополітену. Причому, це не повноцінні супермаркети з усім асортиментом товару, розставленим по поличках, а віртуальні магазини – унікальна інновація в сфері роздрібної торгівлі.

 


Керівництво Home Plus прийняло рішення встановити на станціях метро стенди з зображеними на них товарами з супермаркетів та їх вартістю. Так що людина, чекаючи на свій поїзд на платформі, може пройтися вздовж них, вибрати необхідну їй їжу, напої, інших товарів першої необхідності і тут же замовити їх.

Причому, зробити це дуже просто! Достатньо лише навести камеру свого мобільного телефону на QR-код, зображений на товар, а потім підтвердити його покупку. Для цього мережа Home Plus розробила спеціальну програму, що безкоштовно доступна будь-якому бажаючому. Ця програма дозволяє здійснювати покупки і оплатити їх за допомогою пластикової картки. Замовлення тут же обробляються на складах Home Plus і доставляються за потрібною адресою якраз до прибуття туди людини, що їх зробила.

Варто зазначити, що за допомогою цього оригінального нововведення мережа супермаркетів Home Plus збільшила свої віртуальні продажі (до цього можна було замовити товари на сайті компанії) на сто тридцять відсотків!

 


Людям, которые по роду своей деятельности часто пребывают в командировках хорошо знакома проблема отчетности по личным расходам, будь то проживание в гостинице, питание или другие затраты. Чтобы разрешить такие ситуации с пользой для себя стоит заказать действительные чеки на v-c.su по наилучшей цене.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com