тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Особливості оренди мікроавтобуса для перевезення пасажирів

Весілля, екскурсія, зустріч запрошених гостей, доставка в аеропорт, та й, зрештою, такий не дуже приємний захід як похорон, часто вимагають перевезення величезної кількості людей. Оренда мікроавтобуса з водієм може легко вирішити цю проблему і дозволяє оперативно перевезти групу людей в необхідний пункт призначення.

Але не всі, здійснюючи замовлення авто с водієм, знають про родзинки даної процедури і «підводні камені», якісь зможуть з'явитися.

На сьогодні мікроавтобуси з водієм на всі випадки долі пропонує величезну кількість транспортних компаній. Діапазон цін на дану послугу дуже сильно різнитися залежно від регіону, протяжності маршруту і інших чинників.

Поряд з цим рівень якості автопарку може варіюватися в найширших межах, так само як і рівень підготовки водіїв мікроавтобусів. Те ж саме стосується і марок транспортних засобів - зняти в оренду можливо як простеньку «Газель», так і сучасний мікроавтобус іноземного виробництва, оснащений усіма елементами комфорту, включаючи ергономічні крісла, кондиціонер, телевізор і мультимедійну сукупність.

Вирішивши взяти в оренду мікроавтобус з водієм, необхідно, перш за все, переконатися в надійності транспортної компанії. Із застосуванням мережі Інтернет зробити це не вірно вже й складно, почитавши відгуки про компанії на форумах. Потім направлятися особисто в вподобану контору і поглянути, що вона являє собою в дійсності. Тут направлятися керуватися наступними параметрами:

- Ознайомитися з автопарком і тим мікроавтобусом, що компанія вам надає. Брати в оренду мікроавтобус з водієм, який має явні технічні недоліки, не слід в будь-якому випадку, які конкретно б знижки не обіцяв господар.

- При виборі мікроавтобуса з водієм слід поцікавитись стажем водія і тим, чи існує в компанії передрейсовий медогляд. До слова, останні трансформації в законодавстві мають на увазі введення необхідного медичного обстеження водіїв перед виходом в рейс, так що даним нюансу варто виділити підвищену увагу.

- Ще одним значущим моментом, яким в обов'язковому порядку потрібно запитати при оренді мікроавтобуса з водієм, є страхування пасажирів. Всі поважаючі себе компанії надають страховку. Поряд з цим страховиком зобов'язана виступати велика і вельмишановна компанія.

- Величезне значення необхідно виділити угоді з транспортною компанією. Якраз її положення є юридичною підставою для ймовірних претензій в спірних ситуаціях.

Треба сказати, що не всі транспортні компанії відповідають поставленим до них вимогам. В першу чергу, це відноситься до якості автопарку і професіоналізму водіїв. Крім того в разі якщо на сайті компанії заявлені мікроавтобуси провідних зарубіжних компаній, поцікавитись їх станом необхідно в обов'язковому порядку. Нерідкі випадки, в той час, коли маленькі контори купують списані мікроавтобуси, які часом просто страшні в експлуатації.

До слова, вирішивши замовити мікроавтобус з водієм, при огляді автомобілі слід поцікавитись станом протектора його шин і їх відповідністю сезону. Нерідкі випадки, в той час, коли «транспортники» економлять на покришках для машин, і цей фактор може зіграти злий жарт.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com