тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Самостійна розкрутка сайту – чи це можливо?

Створення сайту – це лише один з етапів для того, щоб веб-ресурс почав приносити прибуток. Для цього також потрібна хороша відвідуваність. Але якщо сайт не цікавий, то і відвідувачів не буде. Для того, щоб досягти успіху в цій сфері, доведеться добряче попрацювати...

 

 

Взагалі, щоб ваш веб-ресурс став успішний потрібен цілий комплекс заходів, і без професіоналів у цій галузі важко обійтись. Такими можна рахувати досвідчених фахівців компанії E.B., замовляйте саме тут послугу продвижение сайта, і найближчим часом часом ви побачите свій сайт у ТОПі Google я Яндекса.

Втім, якщо не шкодувати сили і час можна самому спробувати суттєво покращити позиції свого сайту у пошуовій видачі. Багато хто не знають, що робити, для того, що просунути свій ресурс. Ось основні моменти, які треба враховувати при розкручуванні сайту:

Контент.

Багато роблять помилку, коли не звертають увагу на контент. Адже зміст є, можна сказати, основою для самостійної розкрутки. Не варто дозволяти собі короткі статті. Потрібно писати такі матеріали, які будуть приводити відвідувачів і працювати роками. Щоб домогтися більшої якості слід публікувати авторські статті, а не копійовані матеріали.

Слід писати об'ємні статті. Для початку буде важко, але чим більше писати, тим краще буде виходити. Щоб переконатися в тому, що стаття написана добре, не буде зайвим перевіряти його на унікальність. Для цього існують спеціальні сервіси.

 

Внутрішня оптимізація.

Треба вміти грамотно підбирати ключові слова. У підборі ключових слів може допомогти Google Adwords. Слід враховувати рівень конкуренції, популярність, частота за певним регіонам.

 

Структура сайту.

Правильна структура полегшить користувачеві знайти потрібну для нього інформацію. Інформація на сторінці не повинна бути хаотичною. Найбільш підходящою вважається використання деревоподібної структури. Вона включає в себе розділи, підрозділи і т. д.

 

Правильна внутрішня перелінковка.

Це зв'язування сторінок сайту між собою за допомогою посилань. Така розгалужена мережа допоможе правильно розподілити вагу між сторінками. Це дуже трудомістка робота, але вона того варта.

 

Валідний код.

Якщо сайт довго завантажується відвідувач часто чекати не буде, а почне шукати інший сайт. Швидкість завантаження сторінок – одна з великих проблем багатьох сайтів. Якщо сторінка завантажується більше кількох секунд, і люди перестануть відвідувати такий сайт. І в результаті падає і популярність сайту.

 

Дизайн.

Щоб підвищити відвідуваність сайту та його дизайн теж грає роль в цієї мети. Сайт повинен бути оформлений грамотно, красиво, оригінально.

 

Зовнішня оптимізація.

Придбання посилань, можна сказати кінцевим етапом у просуванні сайту. Але перед цим слід провести комплексний аудит сайту. Ефективніше буде, якщо придбати платні посилання. Їх треба купувати по трохи, причому кожного разу збільшуючи їх кількість. Але це слід робити поступово, не варто купувати відразу велику кількість посилань. Не слід забувати, що ефективність зовнішньої оптимізації залежить від внутрішньої. Непоганий спосіб просунути свій сайт – це ще форуми. Участь в обговореннях на форумах і грамотно вказати там на посилання свого сайту теж принесе успіх у самостійній розкручуванні.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com