тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Як не задихнутися у великому місті: найбільш стильні захисні маски зі Швеції

Життя у великому місті наповнена не тільки великим можливостями, але і таким же великим брудом. І мова навіть не про горезвісний «падіння моралі» або сміття, яке так і не потрапло до урни. Саме повітря, яке вдихає пересічний житель мегаполісу, далеке від високих стандартів екології. Хоча, чесно кажучи, ми і звикли не надавати цьому великого значення, а жаль...

 

 

Втім інші люди переймаються цією проблемою. Щоб дихати на повні груди без найменшої шкоди для здоров'я, шведські дизайнери пропонують озброїтися захисними масками. І не простими, а ось такими стильними.

 


У сучасному світі чисте повітря поступово стає розкішшю. Люди стікаються в великі міста, наповнюючи їх транспортом. Парадоксально, але чим чисельно вище населення міста, тим менше воно стає придатним для життя. Приміром, вчені підрахували, що подихати день в Пекіні або Делі – все одно, що викурити сорок сигарет.

Дивно, що допомогти легким жителям мегаполісів вирішили дизайнери з маленької і відносно чистої в екологічному плані Швеції. Вони презентували Airinum – найстильніші та ефективні захисні маски для міста. На відміну від звичайних масок з марлі чи тканини, Airinum – це практично сучасний протигаз в мініатюрі, з двома змінними фільтрами і актуальним «скандинавським дизайном». До речі, якісні респіратори в Санкт-Петербурзі можна купити тут: http://spb.5050562.ru/shop/respiratory по найкращій ціні.

Новинка забезпечує ретельну фільтрацію повітря, не ускладнюючи при цьому дихання. Творці запевняють, що Airinum захищає в шість разів краще, ніж звичайна маска. Залишається тільки вірити на слово. Фільтри рекомендують міняти після 200 годин експлуатації. А саму маску можна без проблем випрати в пральній машині. Лаконічна маска доступна в різних кольорах і принтах: від милих «горохів» та рослинних орнаментів, навіяних шведської природою, до цілком доброзичливих на вигляд черепів.

Дивлячись на ці респіратори складається враження, що дизайнери явно намагалися, щоб ця корисна в житті городянина річ як можна менше нагадувала ілюстрацію до книги про постапокаліпсис. Навряд чи самим мешканцям Стокгольма, з населенням менше мільйона осіб, так необхідні захисні маски для дихання. Але у дітища шведських дизайнерів є всі шанси прижитися на вулицях крупніших закордонних мегаполісів.

 


 

 


 


 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com