тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Цікаві кабінки в Нью-Йорку

Восени минулого року в центрі Нью-Йорка на перетині 28-ої вулиці і П'ятої авеню на Манхеттені з'явилася ось така кабіна зовні схожа на телефонну будку, втім до телефонного зв"язку вона немає ніякого відношення...

 

 

У це важко повірити, але це ... кабінка для маструбації! Вона отримала назву GuyFi, а встановив її виробник секс-іграшок Hot Octopuss.

Всередині будки немає ні телевізора з пікантними фільмами ні журналів з оголеними жінками, зате є ноутбук з високошвидкісним з'єднанням з інтернетом, так би мовити для стимуляції.

Автори відзначають, що до встановлення кабінки їх підштовхнуло соціологічне дослідження, проведене одним популярним виданням. Згідно йому, більше третини чоловіків регулярно мастурбують посеред робочого дня, але не завжди знаходиться підходяче для цього місце.

Таким чином, Hot Octopuss запропонувала «зняти стрес в більш звичному середовищі».

«Ми в компанії постійно перебуваємо в пошуку нових рішень, і ми думаємо, що GuyFi є одним з них. Сподіваємося, що чоловікам в Нью-Йорку сподобається наш винахід», – цитує New York Daily News співзасновника компанії Адама Льюїса.

До речі, зовсім недавно появилась ще одна кабінка

 


Скрасить серые рутинные будни, погрузится в захватывающий мир приключений с его запутанными головоломками и тайнами поможет увлекательная квест комната Харьков, почувствуйте себя победителем, раскройте свои внутренние резервы, ценные способности и навыки!


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com