тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Хвильова електростанція Oyster: даєш 1 гігават до 2020 року!

Не так давно ми вже писали про те, як в Австралії, видобувають електрику за допомогою хвильової електростанції. Так само згадувалося і те, що це не єдиний подібний проект і на даний момент відбувається випробування відразу кілька типів хвильових електростанцій з тим, що б виявити серед них найбільш продуктивні...

 

 

Британська компанія Aquamarine Power Ltd., яка теж працює в даній сфері, так само домоглася значних результатів по конвертації енергії хвиль в електричну енергію. На відміну від раніше описаної хвильової електростанції побудованої в Австралії, в якій хвилі використовуються для створення тиску повітря, який згодом і крутить турбіну, британці використовують систему системи Oyster.

Дія цієї системи ґрунтується на принципі того, що виробляється закачування воду з наступним перенаправленням її на і направляють її під тиском на що знаходиться на березі гідроелектростанцію. Установка Oyster, розташована неподалік від берега, на глибині 10-12 метрів. Вона являє собою набір з п'яти великих труб, які розташовані один над одним у горизонтальному положенні, причому зроблено це таким чином, що вони створюють свого роду стінку.

 


 

Коли хвиля рухається до берега, вона нахиляє цю "стінку" у підстави якої встановлені петлі, на зразок дверних. Саме завдяки подібній конструкції, установка не піддається рунуванню і деформаціям, а просто повертається навколо горизонтальної осі. При нахилі конструкції, спрацьовує спеціальний гідравлічний поршень, і вода подається в трубопровід під високим тиском, після чого вода і потрапляє на берегову гідроелектростанцію.

Ефект роботи цієї електростанції нагадує роботу звичайної ножного автомобільного насоса, коли ви тиснете ногою на педаль для того, що б закачати повітря в шину. Тільки тут роль в ролі ноги виступає хвиля, а роль повітря відведена воді. Максимальна потужність однієї установки Oyster становить від 300 до 600 кВт. Однак їх можливо об'єднати в своєрідну "мережу", підключивши відразу кілька установок до однієї загальної лінії для отримання більшої потужності, при цьому використавши більш потужну берегову гідроелектростанцію.

 


В даний час, подібна установка проходить свої випробування біля північного узбережжя Шотландії. І як очевидно, результати випробування більш ніж задовільні оскільки вже зараз відомо, що планується підписання угоду з Airtricity, компанією-виробником даного виду хвильового генератора енергії, щодо розвитку мережі подібних установок в прибережних районах країни з планом вже до 2020 року вийти на сукупну генеровану потужність 1000 МВт.

 


В каталоге http://atlantacity.com.ua/zaporno-reguliruyushchaya-armatura/obratnie-klapani/ компании ООО «Атланта Сити Центр» представлен широкий ассортимент обратных клапанов для трубопроводов систем водоснабжения и отопления.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com