тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Омолоджуючий тайський масаж або $350 за ляпас

Виглядати красиво і молодо мріє більшість жінок, проте домогтися цього намагаються різними шляхами і способами. Одні купують креми, маски, сироватки та іншу фабричну косметику, інші воліють готувати її самі з свіжих природних інгредієнтів. Треті ж і зовсім лягають під ніж хірурга, намагаючись позбавитися від зморшок і мішків під очима за допомогою скальпеля...

 

Ще один оригінальний спосіб помолодшати пропонують майстри тайського масажу: їх секрети, сформовані та перевірені століттями, нібито здатні повернути час назад. Корінним жителям Таїланду приписують чимало особливих і навіть містичних умінь – чи то незвичайні способи масажу, ворожіння або навіть магічні привороти. Стародавні способи привороту використовуються сьогодні також, як і методики тайського масажу, що зародилися сотні років тому.

До речі, описуваний у цій статті сеанс омолоджуючого масажу для обличчя з боку виглядає так, як ніби майстер дає ляпаса клієнтці або клієнту. Причому за чималі гроші. Опинитися «побитим» – вірніше, помолоділим в результаті тайського масажу в Сан-Франциско, наприклад, можна за 350 доларів за 15-хвилинну процедуру (на батьківщині методики, в Таїланді, значно дешевше). Для досягнення ефекту, позбавлення від зморшок на обличчі, рекомендується проведення декількох сеансів. Однак певні результати вже помітні і після першого – гарантують фахівці з такого масажу.

А от відвідавши салон еротичного масажу  http://vipmassage.kiev.ua/en/girls, ви отримаєте не тільки оздоровчий тонізуючий ефект, а й справжню насолоду від ніжних дотиків професійних привабливих масажисток.

Втім, майстри тайського масажу спеціалізуються не тільки на омолодженні обличчя. Свої методики вони застосовують також для покращення пружності шкіри тіла, позбавлення від целюліту, зміцнення сідниць. І навіть для збільшення розмірів грудей: згідно їх обіцянкам, підтверджених словами очевидців і клієнтів, шльопанці, поплескування і щипки дозволяють збільшити об'єм грудей на кілька сантиметрів за курс процедур, зробивши її при цьому більш пружною.

Конкретні цифри залежать від початкових розмірів. Однак у деяких випадках досягнення цілком порівнянні з результатом пластичної операції по збільшенню грудей: це підтвердили дослідження, проведені тайським Міністерством охорони здоров'я, після яких в країні навіть були організовані курси по навчанню жінок методиками масажу, що дозволяє збільшити об'єм і пружність грудей: як альтернатива пластичної хірургії.

Втім, бажаючі можуть скористатися можливістю проведення курсу такого масажу фахівцем: шість 10-хвилинних сеансів обійдуться клієнтці в 380 доларів. Відповідно до публікації в британській DailyMail, офіційних медичних досліджень методик тайського масажу поки не проводилося. Проте фахівці, які спостерігали його на практиці і навіть ризикнули випробувати процедури на собі, говорять про їх ефективність в плані поліпшення кровообігу, позбавлення від скупчень жиру у певних галузях і, відповідно, від целюліту.

Чи так це, дійсно тайський масаж ефективний, або це всього лише рекламний трюк – відповісти на це питання можна , розмовляючи з клієнтами таких майстрів або відчуваючи маніпуляції на обличчі. Втім, його слава давно поширилася за межі Таїланду, і, можливо, не даремно. курс масажу Львів

 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com