тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Революційний підхід до особистого транспорту: автомобіль-мотоцикл від компанії Honda

Останнім часом все більше концептуальних робіт автомобільних дизайнерів присвячені індивідуальному міському транспорту. Ось і компанія Honda готується представити свій новий концепт - гібрид автомобіля і мотоцикла...

 

Компанія Honda вже найближчим часом представить свій новий концептуальний продукт під назвою 3R-C. Презентація транспортного засобу відбудеться на Женевському автосалоні в нинішньому році. Очікується, що 3R-C стане принципово новим словом у галузі міського транспорту.

 


Що ж собою представляє концепт 3R-C? По-перше, це тривіллер – транспортний засіб в основі якого лежить триколісна база. При цьому концепт далеко не самий типовий трьохколісник. Справа в тому, що в 3R-C два колеса розташовані спереду, а не ззаду, що є досить нетиповим розташуванням. По-друге, концептуальний 3R-C – це електричний транспортний засіб. Паливна система у транспорту зовсім не гібридна, як це часто буває у випадку з сучасними електромобілями, а на всі 100% електрична. Які саме акумулятори використовує 3R-C поки не відомо, проте є підстави вважати, що вони літій-іонні.

Важлива деталь готується до презентації концепту – це його дизайн. Вся справа в тому, що кузов 3R-C, а точніше його форма, продиктована зовсім не шедеврами промислових художників. Корпус з високими бортами був обраний для підвищення рівня безпеки пілота. Кабіна 3R-C може закриватися скляним куполом, таким чином переживати про негоду сидячи за кермом тривіллера не доведеться.

 


Транспорт має двоє дверей. Є також невелике багажне відділення під сидінням. Розрахований 3R-C, як нескладно здогадатися, на одну людину. Що стосується швидкості руху, витрати енергії на кілометр – то про це в даний момент нічого не відомо. Докладні технічні дані по 3R-C з'являться тільки в ході автосалону. Нічого не відомо і про передбачуваної вартості цього транспортного засобу.

 


Самые свежие новости АвтоВАЗа: здесь http://www.motobikecar.ru/2016/01/lada-xray.html узнайте о перспективах производства кроссовера Lada XRAY.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com