тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Orfield Laboratories - найтихіше у світі місце

Існує вислів, що «мовчання — золото», однак, у одній кімнаті, яка може претендувати на титул найтихішої у світі, і яка розташована в штаті Міннесота в США, цей вираз не працює, бо перебуваючи в ній, хочеться швидше звідти втекти...

 

 

В цій кімнатці настільки тихо, що з кожною хвилиною перебування в ній стає просто нестерпним, приміщення блокує 99,99% зовнішніх звуків. Найтихіша камера в світі знаходиться в Лабораторії Орфілд (Orfield Laboratories), щоб досягти максимальної тиші, приміщення обладнали акустичними скловолокнистими платформами товщиною в метр, подвійними сталевими стінами, а також бетоном товщиною в 30 сантиметрів.

Вчений і за сумісництвом засновник лабораторії Стівен Орфілд (Steven Orfield) розповів про свої враження після перебування у тихій кімнаті: «Ви чуєте звуки речей, коли в приміщенні гранично тихо. Наприклад, стукіт серця, рух легенів або бурчання шлунка. У цьому місці, абсолютно позбавленого відлуння, ви самі стаєте звуком».

 


Також науковець пояснив, що тиша сильно збиває з пантелику, тому людина залишається нерухомо сидіти на одному місці. Адже коли ми ходимо, то намагаємося орієнтуватися по звуках, а в цій акустичній камері немає жодного сигналу, який дозволив би нам маневрувати і балансувати.

Найтихіша кімната сконструйована не для розваг, насправді тут виробники тестують гучність своїх продуктів, наприклад, звуки дисплея мобільного телефону, клапанів серця або перемикача на приладовій панелі машини. Чесно кажучи, камеру тиші може сміливо порівняти з камерою тортур. Через 5-10 хвилин перебування в ній, людина починає вловлювати самі слабкі звукові сигнали, особливо чутливих людей охоплює паніка.

У цьому приміщенні частенько тренуються космонавти НАСА, випробувачі тут знаходяться в резервуарі з водою, у менш витриманих через деякий час з'являються галюцинації, так як людське тіло намагається створити звуки тиші. При вимкненому світлі, людина може витримати лише 45 хвилин в цій камері. За словами засновника Стівена Орфилда, він навіть при сильному бажанні не зміг провести в кімнаті більше півгодини. Він зазначив, що найбільше відволікає людину не шум, а зловісна тиша.

 


Quеst-land приглашает на лучшие страшные квесты в реальности. Это развлечение не для слабонервных, но истинные поклонники интеллектуальных головоломок и жанра хоррор получат от такой затеи истинное удовольствие. Квесты в Москве победители – вот они, настоящие счастливцы-герои, присоединяйтесь и вы к нам!


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com