тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Cor - найдорожче мило

Попит народжує пропозицію. І це факт. Поки є такі люди, які купують звичайні речі за надзвичайною ціною, перелік предметів класу «люкс» ніколи не вичерпається. «Хочете платити багато? Ми вас надамо таку можливість!». Можливо, саме за цим принципом і працює компанія Plank...

 

 


Качественные мыльницы разных расцветок можно приобрести здесь http://stankosib.ru/shop/mylnicy, а еще в нашем интернет-магазине вы найдете широкий ассортимент других бытовых пластмассовых изделий по наилучшей стоимости.


 

 

Вона випускає найдорожче мило в світі, що носить назву Cor. Так ось, брусок такого елітного мила коштує як похід в престижний салон краси. А саме, 125 доларів за шматок вагою 120 грамів. Не складно підрахувати, що кілограм такого засобу обійдеться в 1041 долар.

У чому ж унікальність цього мила, чому ж виробники просять за нього стільки грошей? Виявляється, за високою вартістю стоять виключно корисні для шкіри властивості. До складу Cor входять цінні компоненти, такі як хітозан і серцин. Хітозан допомагає шкірі забезпечувати рівний тон, а ось серицин необхідний для зволоження шкіри і її захисту від ультрафіолетових променів.

До того ж, до складу його входить чотири види колагену, які зміцнюють структуру шкіри. Ну а найдорожчий інгредієнт – це срібло. Метал славиться своїми антибактеріальними властивостями, тому в милі знаходиться невипадково.

Втім, деякі косметологи дотримуються іншої думки і відмовляються підтверджувати той факт, що мило Cor таке вже й надзвичайно корисно. Вони, в основному, хвалять компанію Plank за грамотний маркетинговий хід, але не за випуск високоякісного продукту. Ось, приміром, як вони коментують деякі компоненти мила.

Іони срібла

Антибактеріальні властивості, якими славиться метал, підтверджені і широко відомі. Однак, косметологи кажуть, вони підходять скоріше для лікування шкіри, ніж для щоденного використання.


Колаген

Важливий протеїн, який міститься в структурі нижніх шарів шкіри. Великі молекули колагену в лосьйоні або милі ніяк не можуть вплинути на пружність шкіри, якщо їх використовувати ззовні.

 

Хітозан

Ця речовина, яка утворює плівку і використовується при виробництві різних зволожуючих засобів. Його добувають з панцирів червононогих крабів, і славиться воно своїми антибактеріальними та протигрибковими властивостями.

 

Серицин («шовковий клей», який знаходиться в сирому шовку)

В цій речовині містяться протеїни шовку. Вона не володіє високими сонцезахисними властивостями, тому заявлена характеристика мила не відповідає дійсності.

 

Незважаючи на всі заяви, компанія Plank запевняє, що оригінальне мило, яке містить тільки натуральні добавки, що користується величезною популярністю у споживачів, а ціни виправдовує якість.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com