тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

5 найгарячіших інтер'єрних трендів 2016 року

Який колір вибрати для інтер'єру в 2016 році? Що буде популярним, і на які матеріали слід звернути особливу увагу? Вашій увазі кілька найгарячіших і актуальних трендів, про які варто знати кожному, хто хоче зробити свій будинок затишнішим і комфортнішим...

 

 

 

В обіймах рожевого кольору

 


Судячи з останніх виставок та прогнозами дизайнерів, у 2016 році в інтер'єрах будуть переважати пастельні відтінки рожевого. Їх колірна шкала може коливатися від ніжних і ледве вловимих тонів, до насичених, майже винних кольорів. Також без уваги не залишаться відтінки натурального дерева, фіолетовий, насичений синій, соковитий зелений і чорний кольори. Всі їх можна комбінувати між собою і складати немов пазли в цікаві інтер'єрні картини.

 

Колоритні фактури

 


Багатофактурность в інтер'єрі – ще одна помітна тенденція, яка вирветься на п'єдестал у 2016 році. Причому, вона буде виражатися саме в колоритності обраних матеріалів. Особливу перевагу фахівці інтер'єрного дизайну віддали міді, латуні, сталі, пробці, дереві та мармуру. Причому, можна використовувати не тільки в оздобленні, а й у меблях. І чим більше фактурними будуть використовувані матеріали, тим краще.

 

Функціональний декор

 


Декор в 2016 році має бути максимально функціональним. Вони повинні лаконічно прикрашати інтер'єр і виконувати відразу кілька завдань. Наприклад, в ролі таких елементів можуть виступати навіть книги, виставлені на світлому або прозорому стелажі, які будуть виступати в ролі колірних акцентів.

 

Мінімалізм зі скандинавським акцентом

 


Предметні дизайнери відзначають, що на першому місці в меблевій естетиці 2016 року будуть чисті лінії, лаконічні рішення, функціональність і мінімалізм. Предмети меблів будуть гранично простими і доступними, створеними з натуральних матеріалів. Бароко і йому подібні стилі відійдуть на другий план. Вперед виступлять мінімалістичні предмети інтер'єру, з явним скандинавським акцентом.

 

Частинка природи

 


Екотема не покидає інтер'єрного дизайну з початку 2000-х років. Вона все більше проникає в квартири і будинки, і все частіше завойовує серця дизайнерів. У 2016 році вона буде виражатися не тільки в натуральних матеріалах для меблів чи обробки.

Головний екологічний тренд 2016 – присутність природи в інтер'єрі та екстер'єрі. Вітаються фітостіни, велика кількість живих рослин, палісадники і клумби, як в будинку, так і поза його.

 


Внимание, акция! Закажите ремонт и дизайн квартиры в новостройке от студии "Шпатель" и платите только за ремонтные работы, а оригинальный эксклюзивный дизайнерский проект получайте абсолютно бесплатно!


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com