тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Бачення Volvo ідеального самокерованого автомобіля

Ніхто поки точно не може сказати, коли ж самокеровані автомобілі стануть невід'ємною деталлю нашого повсякденного життя. Але коли це відбудеться, Volvo хоче, щоб ви просто розслабилися і насолоджувалися улюбленими передачами, поки автомобіль везе вас до пункту призначення...

 


Швидко, комфортно і безпечно добратися до аеропорту Бориспіль допоможе компанія ITRANSFER. На сторінці http://itransfer.com.ua/ru/101-transfer-v-ajeroport.html ви знайдете детальнішу інформацію про цю послугу, опис пропонованого транспорту, контактні дані.


 

 

Під час виставки CES 2016 в Лас-Вегасі компанія Volvo розповіла, що разом з Ericsson працює над створенням безперебійного каналу для перегляду улюблених передач під час подорожі. За допомогою мережі і хмарних даних самоврядний автомобіль Volvo зможе розраховувати тривалість шляху і підбирати контент, який дорівнює йому по тривалості. Це буде розумна технологія, яка надасть тільки якісне відео.

«За результатами досліджень, майже 70% мобільного трафіку припадає на відео. Потрібні нові способи підключення, аналізу і обробки інформації для роботи з самоврядними автомобілями під час їх руху. При цьому канал передачі даних повинен бути безперебійним і надавати високу якість відео», — пояснює Клаес Херлітц (Claes Herlitz), глава відділу автоматизації мереж Ericsson.

«Нещодавно ми представили наше бачення проекту Concept 26 для самокерованих автомобілів. Зараз ми працюємо над рішеннями, які допоможуть покращити взаємодію водія і самокерованого автомобіля. Уявіть трасу з безліччю таких машин. Вони їдуть самі, а пасажири, розслабившись, дивляться улюблені передачі з високою роздільною здатністю. Але для комфорту та позитивного досвіду таких поїздок необхідні нові технології, які забезпечать якісну передачу даних», — розповідає Андрес Тільман (Anders Tylman), генеральний директор Volvo Monitoring & Concept Center в Volvo Car Group.

 


«Якщо ви хочете подивитися серію свого улюбленого серіалу, автомобіль розрахує тривалість шляху і оптимізує маршрут. Коли мова заходить про самокерованих машинах, суть не в тому, щоб дістатися з пункту А в пункт Б. Важливо, як ви хочете провести цей час. З нашими технологіями ми зможемо забезпечити водіїв не тільки ідеально відповідним маршрутом, але і відповідним контентом», — додав він.

У 2015 році в компанії Volvo заявили, що візьмуть на себе всю відповідальність за аварії, які відбудуться за участю їх самокерованих автомобілів, оскільки впевнені в безпеці своїх розробок.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com