тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Вишивка та мереживо на мармурі: інноваційний вид оздоблення від італійського дизайнера

Мармур з давніх часів високо цінується архітекторами і застосовується для внутрішньої і зовнішньої обробки. Один італійський дизайнер настільки любить цей матеріал, що придумав для нього незвичайний і красивий декор. Він вирішив прикрасити мармурові плити витонченою вишивкою і мереживами!..

 

 

Відомий у європейських творчих колах дизайнер Енцо Берті (Enzo Berti) до мозку кісток любить рідну Італію і присвячує їй свої кращі роботи. Ось, наприклад, його інноваційний винахід у вигляді візерункових мармурових плит був створено під враженням від мережив колоритного містечка Бурано, про яке ми, до речі, колись писали.

 


Енцо настільки перейнявся красою складних витончених виробів, що вирішив втілити подібні форми в мармурі. Для цього довелося розробляти спеціальну технологію, яка дозволила декорувати мармур химерними візерунками. Енцо стверджує, що такий вид обробки можна використовувати як на великих площах, так і в маленьких інтер'єрах. Вона буде виглядати ефектно в будь-якому просторі, і зробить його елегантним. До того ж, складні геометричні узори візуально здатні змінити кімнату і приховати справжні розміри. Така ілюзія буде до речі в малогабаритках.

Не останню роль у створенні незвичайної колекції обробки зіграла і пристрасть дизайнера до венеціанської архітектури. Вона відрізняється вишуканістю, багатством рельєфних поверхонь і наявністю чітких геометричних форм. У розумінні Енцо Берті вона ідеальна, тому своє захоплення нею він хотів передати через фактурні і дуже ефектні мармурові плити.

 


Сам винахідник такого облицювального матеріалу радить використовувати мереживний мармур в якості акценту. У вітальні його можна розмітити в області розташування дивана або каміна. У спальні він вдало прикрасить стіну, біля якої стоїть ліжко. І, звичайно ж, дизайнер рекомендує застосовувати мармур для облицювання ванної кімнати.

Потрібно зазначити, що в цьому році мармур особливо актуальний, він увійшов до списку найбільш актуальних трендів 2016 року!

 


 


Качественно и в точно оговоренные сроки ремонт квартир в Химках выполнят опытные и креативные мастера студия ремонта "ДИЗАЙН+". Индивидуальный подход, и умеренные тарифы гарантируем!


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com