тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Просто, але органічно: затишний будинок в 700-річній печері

Все частіше, в пошуках тиші і душевної рівноваги, люди прагнуть селитися де-небудь ближче до природи. А один британський ентузіаст взагалі виявився ще тим оригіналом, і зробив для себе затишний будинок у справжній 700-річної печері...

 


38-річний британець Анджело Мастропьетро (Angelo Mastropietro) перетворив частину 700-річної печери в справжній комфортний будинок під назвою Rockhouse Retreat. Як зазначає сам господар будинку, ідея зробити печеру придатною для життя, прийшла до нього після того, як у Анджело діагностували розсіяний склероз. Після цього, бізнесмен переглянув свої життєві пріоритети і вирішив оселитися де-небудь ближче до природи.

На відновлення та реконструкцію печери у Анджело пішло трохи менше року і $ 230,000. Більшу частину роботи він зробив сам. Площа будинку склала 62 квадратних метрів. Попри всю близькість до природи, Анджело все-таки вважав за краще встановити в будинку технології, без яких сучасна людина не мислить свого життя: тепла підлога, повністю обладнана кухня, LED-освітлення і бездротовий інтернет. Чоловік використовує воду з 18-метрової свердловини.

 


 

 


До речі, якщо комусь захочеться відчути себе «печерною» людиною, то цей будинок можна орендувати через онлайн-сервіс Airbnb. Ніч у житло обійдеться у $ 286.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com