тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Прасувальна дошка майбутнього E-Board

Часом ми реремо і прасуємо речі куди довше, ніж ці речі носимо. А все тому, що наші прасувальні дошки у своїй більшості влаштовані неправильно, і назвати їх комфортними, багатофункціональними помічниками у справах домашніх язик не повернеться...

 

 

У більшості, втім є приємні винятки, наприклад дошка Leifheit AIRBOARD XL PLUS, яку можна придбати на  http://vvd.kiev.ua/ . Взагалі, у цьому інтернет магазині ви знайдете безліч потрібних у домашньому господарстві речей, причому бездоганної якості, а ціни вас приємно здивують.

А от найближчим часом зможуть втілити в життя досить цікаву і перспективну ідею, реалізовану дизайнером Mohsen Jafari Malek в концепті дивовижною прасувальної дошки E-Board.

 


 

Прасувальна дошка майбутнього, вона функціональна, зручна і практична помічниця тим, кому потрібно випрасувати цілу гору білизни, в тому числі штанів і сорочок. Саме вони займають левову частку часу, - вже дуже незручно розгладжувати рукави, коміри і полички сорочок на стандартній прасувальній дошці, яка є у кожного з нас.

Дизайнер Mohsen Jafari Malek придумав дещо абсолютно нове. Концепт E-Board складається з п'яти компонентів, які дозволяють перебудувати дошку так, щоб було зручно прасувати саме цю річ і саме зараз. Так, зелені ручки розсовують прасувальну дошку, щоб вивільнити елементи для розгладження окремих частин одягу, зокрема, штанин штанів і рукавів сорочок. У своєму дітищі дизайнер передбачив навіть міні-вішалку для полегшення процесу прасування.

На жаль, коли цей концепт з'явиться на світло і потрапить в магазини, залишається загадкою.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com