тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Палац далекобійника

Зручне ліжко, власна кухня, супутникове телебачення і санвузол – про таку розкіш далекобійники можуть тільки мріяти. Але, як говориться, «мрії рано чи пізно збуваються»...

 


А вот интересная познавательная статья http://auto.ironhorse.ru/category/china о китайских автопроизводителях: история, достижения, обзор моделей.


 

 

Поштовхом для модернізації сідельних тягачів, в яких далекобійники проводять більшу частину часу, послужив стрімкий розвиток ринку вантажоперевезень. За оцінками багатьох фахівців у наступні роки темпи зростання будуть тільки збільшуватися. Тому багато компаній прагнуть поліпшити робочі умови водіїв. Вже зараз з'явилися сідельні тягачі, які нічим не поступаються «нафарширований» будинках на колесах. Чи доступна така розкіш більшості далекобійників поки сказати складно.

 


 


У будь-якій справі, особливо у тій, що активно розвивається, для залучення працівників необхідно в першу чергу зайнятися поліпшенням умов праці. Чи це можливо у випадку з роботою, що припускає нескінченні роз'їзди?

«Можливо!» — вирішила компанія Bolt Custom Truck and Manufacturing і успішно впоралася із завданням, зробивши на світ нове покоління вантажівок, що по своєму оснащенню нагадують так звані будинки на колесах. Виробники вважають, що довгий шлях ні в якому разі не повинен бути пов'язаний з незручностями. Таким чином, по внутрішньому оснащенню вантажівки відповідають всім вимогам водія, починаючи з просторих ліжок і закінчуючи цілими майданчиком, відведеними під кухню.

 


Ці вантажівки оснащені ще і такою розкішшю, як мікрохвильова піч, холодильник, LCD-телевізор і кондиціонер Для більшої зручності сконструйовані всілякі шафки і полиці для речей і одягу Дизайнери також не забули передбачити розетки і освітлення.

 

 

Ну і, звичайно ж, не обійшлося без туалету та душу!

 


 

 

 

 


ООО НПФ "Техсервис" предлагает купить мусорные контейнеры повышенной прочности. Имеются в наличии продукция разных размеров, цветов и конструкций.


 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com