тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Шинелі, пальто і піджаки в якості оббивки меблів: геніальні ідеї від британської студії

В самій назві невеликої англійської студії Rescued Retro Vintage закладена її головна ідея — порятунок антикварних меблів. Дизайнери одягають старі крісла, стільці, пуфи і чоловічі вовняні піджаки, пальто і радянські військові шинелі, доповнюючи об'єкти, наприклад, використаними гільзами від автомата — в якості декору. Давайте подивимось, що виходить у результаті...

 

 

Посидіти в м'якому кріслі біля каміна за чашкою міцного чаю — хороша англійська традиція, що збереглася до теперішнього часу. І часто такі крісла так і називалися — камінні, так як стояли поряд з вогнищем. На жаль, від постійного впливу жару, а також підступних жаринок, що зрідка потрапляли на поверхню, крісла втрачали свій первісний парадний вигляд.

Ось саме такі традиційні крісла і оновлювали дизайнери Rescued Retro Vintage.

 


 

Для початку, звичайно, була видалена стара оббивка, відремонтовано, пофарбовано і відполірована дерев'яна основа. Потім основу заново оббили сучасними вогнетривкими матеріалами. В якості верхнього чохла були використані англійські чоловічі вовняні і твідові пальто класичного крою. Чохол виглядає так, немов пальто просто одягли на крісло. І комір, і кишені, лацкани, і гудзики — все на місці!

 


 

Строгий зовнішній вигляд можуть доповнювати шарф і хусточка в нагрудній кишені. Традиційний візерунок тканини — клітинка, ромбиик, а також спокійні класичні кольори надають новому крісла солідну надійність, спокій і якийсь такий бажаний домашній затишок.

Особливе місце в колекції займають крісла у військовій формі Радянського Союзу. Сіра вовняна шинель з червоними лацканами, нашивками, фірмовими гудзиками і емальованими зірками з гербом виглядає дуже оригінально і цікаво в якості чохла. Кожне крісло зроблено на замовлення, унікальне і неповторне. Завершують образ використані гільзи від автомата Калашникова, пришиті по боках і спинці крісла.

 Продовжують військову тематику крісла, зшиті «по формі» британських військ.

 

  

А любителям великого тенісу адресовано таке собі ну зовсім вже грайливе крісло з пуфом! Його можна використовувати для ніг, тенісні ракетки в якості підлокітників, м'ячі замість ніжок. А ще незрозуміло що прикриває тенісна спідниця, шматок пришитої сітки (можна використовувати як утримувач — наприклад, для газет) і оббивка, що імітує газон.

 


 

Крім крісел, креативні майстри Rescued Retro Vintage одягають у твідовий "прикид" оленячі роги, перетворюючи їх в забавні вішалки для головних уборів.

 


мебельные туры в Китай

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com