тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Spike переносить лазерне 3D-сканування на смартфон

Зйомка місцевості і 3D-моделювання за допомогою лазерних технологій, що колись традиційно вважалося справою виключно професіоналів — архітекторів, геодезистів та інженерів — тепер стануть доступні всім бажаючим, хто захоче заплатити $559 за пристрій Spike з відповідною функцією...

 

 

Прорив у споживчому сегмент здійснила фірма IkeGPS, котра до цього спеціалізувалася на випуску обладнання сегменту ГІС (геоінформаційні системи) для служб ООН, що ліквідовують наслідки стихійних лих, таких як ураган Катріна або землетрус 2010 р. на Гаїті.

Компанія IkeGPS вирішила поставлену перед собою задачу самим природнім способом: реалізувавши відсутню функціональність (лазерний далекомір і 3D-компас) як додаток до можливостей смартфонів (відеокамер і GPS).

Модуль Spike важить приблизно 100 г і має габарити 90×50×20 мм. Він працює до двох днів від вбудованої літій-іонної батареї, що заряджається через роз'єм Micro USB, і обмінюється інформацією зі смартфоном через бездротове з'єднання Bluetooth.

 


Інтегрований лазер з довжиною хвилі 905 нм має робочу дистанцію від 2 до 200 метрів і забезпечує похибку вимірювання ± 0,2 м. Користувач робить знімок об'єкта через смартфонний додаток Spike (програма для Android вже практично готова, а версія iOS знаходиться в процесі розробки). Обладнання модуля обчислює ключові параметри, такі як відстань, напрямок і обсяг, і передає їх на смартфон, де результат відображається, накладаючись на знімок. Після цього, користувач може зробити отримані дані доступними іншим або побудувати на їх основі високоточну об'ємну модель.

Spike також сумісний з програмним забезпеченням для 3D-моделювання SketchUp. Це дозволяє репродукувати масштабовані моделі об'єктів або споруд, при необхідності роздруковуючи їх на 3D-принтері. Поставки пристрою Spike, згідно інформації на відповідній сторінці сайту Kickstarter, почнуться в травні поточного року. Фірма ikeTools розраховує відкрити програмний інтерфейс для сторонніх розробників додатків доповненої реальності і позиційних сервісів.

 


Не знаете, где можно приобрести хороший лазерный дальномер? Этот и другие современные измерительные приборы предлагает интернет магазин molotokural.ru.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com