тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Компанія Samsung надала поліпшені можливості використання Smart TV

Компанія Samsung Electronics представила нові можливості використання Samsung Smart TV з поліпшеним користувальницьким інтерфейсом Smart Hub, а також функцією віддаленого управління даними і підключеними пристроями Samsung Smart Control...

 

Оновлений сервіс надасть користувачам легкий доступ до всієї необхідної інформації з можливістю єдиного віддаленого контролю, при цьому весь контент буде знаходитися в одному місці. А щоб у повній мірі відчути переваги даної технології раджу смарт тв приставки купити в Запоріжжі від компанії CitySmartTV

"Індустрія ТБ постійно змінюється. З'являється більш широкий вибір пристроїв. Тому ми вирішили полегшити користувачам можливість відкривати і переглядати бажаний контент у зручний для них час, - каже Won Jin Lee (Он Джин), виконавчий віце-президент підрозділу Visual Display компанії Samsung Electronics. - В 2016 сервіси Smart Hub і Smart remote Control нададуть нам більш спрощений, зручний і інтуїтивно зрозумілий користувальницький досвід. Разом з тим, вони пропонують широкий вибір контенту та розваг для домашнього дозвілля".


Сервіс Smart Hub: Всі ваші розваги, всі дані в одному місці

Новий інтерфейс сервісу Samsung Smart Hub пропонує відмовитися від великої кількості різних джерел даних і пристроїв і об'єднати контент і всі сервіси на одній платформі. Користувачі зможуть безперешкодно перемикатися між контентом, даними, наданими з допомогою технологій linear і OTT (Over-the-top content), так само легко, як між пристроями, підключати ігрову консоль або програвач Blu-ray.

Оновлений інтерфейс робить пошук фільмів та ігор ще простіше, дозволяючи користувачам швидко отримати доступ до того, що вони побажають. Також можна налаштувати свій власний інтерфейс Smart Hub, встановивши улюблений контент і сервіси прямо на домашньому екрані.

 

Функція Samsung Smart Remote Control: Єдине управління усіма вашими пристроями, підключеними до ТБ

Функція віддаленого керування Samsung Smart remote Control забезпечує єдиний контроль практично для всіх пристроїв, підключених до Samsung Smart TV. Smart remote Control позбавить від необхідності управляти даними з різних джерел. В інтерфейсі ТБ, до якого підключено, в середньому, більше трьох зовнішніх пристроїв, технологія Smart remote Control безшовно об'єднає управління кожним з них.

Smart remote Control на базі Tizen також надасть більш швидкий доступ до розваг за рахунок автоматичного розпізнавання даних. Smart remote Control миттєво "побачить" високошвидкісні ТВ-приставки (Set-top boxes і OTT boxes), ігрові приставки і програвачі Blu-ray, - також добре, як і інші підключені пристрої. Це дозволяє управляти всією домашньою системою розваг за допомогою одного пристрою, найбільш зручного вам.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com