тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Французький інженер створив цифровий сонячний годиник

Французький інженер створив унікальні сонячні години, головною особливістю яких стала можливість відображати час в цифровому форматі. Годинник об'єднав у собі сучасні технології і старовинні знання...

 

 

Чого тільки не створюють інженери-умільці в XXI столітті. Поява та початок активного використання 3D друку, схоже, і зовсім відкрило кордони, раніше недоступні для винахідників всіх сортів. Саме так сталося з першими цифровими сонячним годинником. У даний момент гаджет є прототипом, а тому не має комерційного назви. Примітно, що це пристрій об'єднало в собі сучасні технології і мудрість століть.

По суті, це дійсно «класичний» сонячний годинник, принцип дії яког заснований на тіні, з можливістю відображати час в цифровому форматі, як це роблять, наприклад, електронні годинники.

 


Ось тільки ніякої електроніки в цих годиннику немає і в цьому, мабуть, криється головна особливість. Принцип дії цього цифрового сонячного годинника, по суті, нічим не відрізняється від його "родичів". Єдине, що варто відзначити, так це те, що час у цифрах відображається завдяки спеціальним отворам в самій конструкції. Що стосується годинника, вони їх конструкція точно така ж, як у давнину.

Годинник був створений за допомогою 3D друку. Є, втім, дві особливості. На даний момент інженеру вдалося домогтися відображення часу в цифровому форматі з двома застереженнями. По-перше, відображення часу в цифрах має «крок» в 20 хвилин. По-друге, в цифровому форматі час показується тільки в 10.00 до 16.00.

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com