тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

100-річна еволюція жіночої білизни за 3 хвилини

Красива білизна для жінки, як зброю в руках спецназу. Вона не тільки дозволяє виходити переможцем з різних ситуацій і змушувати чоловіків здаватися, але і в першу чергу робить жінку впевненою в собі...

 

 

Новий проект від студії Mode, який вже переглянули понад мільйон користувачів, ілюструє зміни дизайну нижньої білизни за останні 100 років. На цей раз в ролику знялася американська модель і одна з найвідоміших ринг-герлз Ultimate Fighting Championship Аріанна Селест, яка продемонструвала зміни в стилі нижньої білизни впродовж століть, починаючи з 1915 року і до наших днів. Всього за три хвилини Аріанна встигла показати більше 10 нарядів.

Треба сказати, що зміни в дизайні нижньої білизни просто вражають. Спочатку дівчина постає в довгих нічних сорочках і скромних комбінаціях, але поступово її вбрання стають все більш відвертими і сексуальними.

Починається все зі звичайного бавовняного ромпера, що був модним хітом у1915 році, і скромного шовкового халата (1925). Вперше дівчата показали своє тіло в 1945 році: в цей час з'явилися обтягуючі сорочки, підв'язки та панчохи в поєднанні з зачісками пін-ап. Однак подальша еволюція жіночої білизни сильно здивувала мене. Виявляється, все, що було придумано після 60-х років, модно і зараз: довгі шовкові сорочки, сексуальні ромперы і корсети на шнурівці.

Але найбільше вразив мене 2015, коли перед глядачами крім самої Аріанни постали постали ще кілька абсолютно різнопланових дівчат: модель plus-size, модель-трансгендер, а також модель з протезом. Все правильно, краса повинна мати безліч втілень!

 

 


Желаете еще более подчеркнуть совершенство, красоту, и привлекательность своего безукоризненного тела? Тогда советую посетить интернет-магазин «Любимая», именно здесь представлен широчайший выбор изысканного сексуального белья от лучших мировых производителей.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com