тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Пістолет з метеорита планують продати за 1 млн. доларів

Фахівці американської компанії з виробництва зброї Cabot Guns нещодавно створили пістолет з метеоритного металу, назвавши його «пістолетом Великого Вибуху». Презентація унікальної новинки повинна відбутися на наступному тижні на Shot Show в Лас-Вегасі. Широка ж публіка зможе побачити його у травні...

 

 

«Сировиною» для виготовлення пістолета став метеорит Гібеон, знайдений у Південній Сахарі. Його вік налічує не менше 4,5 млрд. років. Варто відзначити, що компанія Cabot Guns, незважаючи на свій юний п'ятирічний вік, встигла зарекомендувати себе, як виробник елітної зброї в стилі початку ХХ століття.

Пістолет Великого вибуху в комплекті надійде в продаж з аукціону. Очікується, що його стартова ціна складе 250000 доларів, а остаточна вартість за деякими оцінками може варіюватися від 500 тис. до 1 млн. доларів.

Вартість, звичайно ж, немаленька, втім і виглядає пістолет, погодьтесь, шикарно! До такої серйозної штукенції і аксесуар відповідний потрібен. Ось вам адресок: купить кобуру Киев советует інтернет-магазин тактичного спорядження BULLPUP.

 


В комплект увійдуть два ідентичних пістолета 45-го калібру в стилі 1911 року відповідно для правої і лівої руки.

На сайті компанії можна прочитати наступний коментар: «Cabot Guns надає вам унікальну можливість доторкнутися до галактики. В своїх руках ви тримаєте кращий пістолет з найрідкіснішого на Землі матеріалу».

Для створення метеоритного пістолета фахівці Cabot Guns скористалися найпередовішими аерокосмічними технологіями. Навіть просте різання шматка метеорита виявилася вельми непростим процесом на зразок різання дорогоцінних каменів. Тому спочатку метеорит потрібно було просканувати тривимірним лазером. Незважаючи на космічне походження, метеорит на 80 % складається з заліза з додаванням нікелю, кобальту, фосфору та інших елементів.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com