тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Колечка Moss Ring. Візьми з собою трохи живої природи

Хендмэйд остаточно увійшов у моду, і тепер якісний ексклюзив цінується набагато вище, ніж щось фабричного виготовлення, куплене в магазині. Тому креативні сережки, зроблені далеко не на ювелірному заводі та існуючі в одному примірнику, напевно сподобаються дівчатам, що не залежать від думки "а що скажуть люди", і віддають перевагу всьому незвичайному і неформатному. Це у повній мірі стосується чудових прикрас з виключно натуральних матеріалів бренду YK, представлених на сайте ykstyle.ru.

 

 

Натуральність і екологічність - ось що, насамперед відрізняє ще одну цікаву колекцію, що буквально увібрала в себе частинки живої природи. Такі невтішні сучасні реалі, але в деяких великих мегаполісах на кшталт японського Токіо, або американських Лос-Анджелеса і Нью-Йорка, де заклопотані ділові люди так рідко бачать справжні ліси, поля і гаї, що на уїк-енди неодмінно намагаються вибиратися за місто, ну або хоча б напрошуватися в гості до друзів, які живуть у приватних будинках з невеликим садком на задньому дворі.

 


Напевно, тому дизайнерський тандем cometman&kokeya з Японії виступив з екологічним арт-проектом Moss Ring, який представляє собою дерев'яні кільця з часткою живої природи всередині. В цьому тандемі cometman відповідає за "ювелірну" частина роботи (якщо можна так назвати дерев'яне кільце), а kokeya майстер по частині бонсай, і його завдання-це "зелена" частина прикраси.

В якості живої природи дизайнери використовують спеціальний мох Leucobryum, який можна відшукати в пишних японських садах Кіото. Цей мох славиться своєю стійкістю до сухості (довгий час прекрасно обходиться без води) і глибоким, соковитим зеленим кольором. Колекція "мохових кілець" Moss Ring це прикраси не на кожен день. Але носити з собою часточку весни холодною зимою або дощовою восени, це так приємно і неймовірно романтично!

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com