тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Літальний апарат, який дозволить відмовитися від машин і піднятися в повітря

Людина завжди рвалася в небо. І хоча людство вже досить давно зробило крок в блакитну височінь, для переважної більшості людей вільний доступ в небо, як і раніше закритий. Виправити цю ситуацію вирішили китайські інженери, представивши на цьогорічній виставці CES індивідуальний літальний апарат, який повинен в найближчому майбутньому замінити автомобілі...

 

 

Китайський літальний апарат Ehang 184 AAV більш ніж «індивідуальний» - він призначений лише для однієї єдиної людини. Літальний апарат нагадує гігантський квадракоптер і працює, як це не дивно, на акумуляторах і електронному двигуні.

 


Корпус літального апарату зроблений з вуглецевого волокна. Загальна маса транспортного засобу не перевищує 200 кілограм. При цьому Ehang 184 AAV може підняти ще до 120 кг корисного навантаження. Творці Ehang 184 AAV стверджують, що максимальна висота польоту їх пристрою становить 3.5 кілометра. При цьому, індивідуальний літальний апарат не може похвалитися ні тривалістю польоту, ні його швидкістю.

Призначений Ehang 184 AAV виключно для локального пересування, наприклад в умовах міста. Тривалість польоту не перевищує двох годин, а максимальна швидкість руху 100 км\год. Транспорт має вертикальний зліт і посадку.

Ще одним важливим моментом є та обставина, що Ehang 184 AAV не розрахований на ручне управління. Транспорт може отримувати команду на пересування між різними об'єктами на місцевості. При цьому система сама буде вибирати найбільш безпечний і оптимальний маршрут, місце посадки і швидкість руху. Точніше, як таке ручне управління є, однак воно вважається «екстрених» і призначене на той випадок, якщо щось пішло зовсім не так.

 

 

 


А здесь http://motobikecar.livejournal.com/148737.html вы узнаете о планах компании Fiat, касательно автомобиля Dodge Viper.


 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com