тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Кавоварка Ripple Maker приготує каву з вашим селфі на пінці

Пройшли ті дні, коли лише тільки найдосвідченіший баріста зі стажем міг порадувати свого клієнта і презентувати йому якусь гарну картинку на молочній пінці. Час розчулення від котиків і квіточок з сердечками пройшов. Сьогодні на каві з'являються наші обличчя та улюблені фото з соцмереж!..

 

Новий гаджет був натхненний знаменитими нині 3D-принтерами та струменевою системою кавомашини. Винахідники назвали його Ripple Maker, що буквально можна перекласти як «пульсуючий чайник». Але крім того, що цей «чайник» швидко приготує для вас дуже смачний напій, він ще за десятки секунд зобразить на поверхні філіжанки ваше селфі.

Як кажуть фахівці для передачі красивого малюнка на поверхні латте або еспресо потрібно не тільки нова кавова машина, але і спеціальні «Ripple-боби». До речі виробники і слово «Ripple» (букв. брижі, пульсація) перевели в ранг дієслова. «Ми ріплимо світ!» – звучить слоган компанії, а світ і не проти!

Кому не до вподоби така незвичайна кава з особистим портретом, а особливо, якщо це дійсно якісний, з неперевершеним чудовим смаком зерновой кофе Lavazza?  До речі, для своєї оригінальної кави користувачі можуть вибрати зображення з бібліотеки кавоварки або запропонувати своє фото, передавши його безпосередньо зі своєї камери.

 


Як працює «Ріпл Мейкер» (Ripple Maker)? Користувач вибирає зображення, яке він хоче відобразити на поверхні кави. У спеціальній програмі воно може бути відредаговано, масштабоване і відфільтровано. Також легко можна додати текст або іншу позначку. Потім за допомогою пари диво-машина «друкує» зображення на поверхні кави менше ніж за 10 секунд. Готово!

 


Система автоматично підлаштовується під діаметр чашки в діапазоні від 7 до 4,5 дюйма в ширину (17,8 і 11 сантиметрів відповідно). Ціна нової кавоварки поки кусається. Витратити 999 доларів США на кавоварку чи зможуть долеко не всі кав'ярні.

До речі, знаменитий авіаперевізник Німеччини і найбільший авіаконцерн ЄС – компанія «Lufthansa», за повідомлення ЗМІ, буде першим глобальним брендом, який візьме на озброєння цю технологію, і випробує її затребуваність у залах для пасажирів першого і бізнес-класу в цьому році.

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com