тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

У британському пабі п'яна качка влаштувала "розборки" з собакою

Одна з численних бійок, що відшуміла в британському графстві Північний Девон, привернула увагу всього світу завдяки досить незвичайним "зачинщикам": качці по імені Star (Зірка), що полюбляє пиво, і в той вечір явно з ним перебрала, і з вигляду пристойній собаці на ім'я Меггі, повідомляє видання The Mirror...

 

 

В результаті інциденту Зірці знадобилося хірургічне втручання - їй зламали щелепу і подряпали дзьоб. На щастя, обійшлося без серйозного збитку для здоров'я.

Баррі, господар Зірки і Меггі, дуже переживав за пернату улюбленицю, адже вона з дитинства становила йому компанію в пабі Old Courthouse Inn, де вона і пристрастилася до п"янкого англійського елю, була товаришкою по пляшці і своєрідним талісманом закладу. Крім того, Зірка - природжена актриса. Виступаючи перед публікою разом з Баррі, вона заробляла гроші на благодійність.

 


"Зірка - ще той міцний горішок! Вона обов"язково вибереться з цієї халепи", - заспокоїв шанувальників 69-річний господар качки-алкоголіка після візиту до місцевих ветеринарів.

Варто відзначити, що бійка між собакою і птицею сталася не в самому пабі, а на виході з нього. З дитинства привчена ходити в питний заклад - спочатку в кишені хазяїна, потім пішки - Зірка перебрала улюбленого пива та не змогла вчасно приборкати свою агресивність.

 


Если вы желаете купить утку наивысшего качества, обращайтесь СООО «ПТИЦЕПЛЕМЗАВОД «КОРОБОВСКИЙ» - саую большую утиную ферму на Украине.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com