тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Світлодіодна сукня від Zac Posen і Made with Code

Світлодіодне плаття – абсолютна новинка для колекцій модного жіночого одягу молодого американського дизайнера Зака Позена. Однак саме воно було продемонстровано і стало відкриттям першого дня Нью-Йоркського тижня моди, увійшовши в лінійку Zac by Zac Posen...

 

Воно виконане з чорної тканини, цілком "носибельне" і здатне стати гідним доповненням гардеробу будь-якої сучасної дівчини.  Це незвичайне плаття, що буквально зачарувало гостей цьогорічного модного показу New York Fashion Week, було натхненне в своєму створенні популярною в мережі колекцією фотографій Los Angeles after dark, де професійні фотографи і фотолюбителі викладають знімки сяючого вогнями нічного Лос-Анджелеса.

Технічна ж частина вбрання, що включає в себе світлодіодні сегменти з можливістю їх програмування, була розроблена модним дизайнером спільно з фахівцями програми Made with Code, у співпраці з компанією Maddy Maxey, що курирує цю програму за підтримки Google, і займається просуванням носимих технологій у сфері модного одягу.

Сукня включила в себе систему з 500 світлодіодів, що змінюють колір і малюнок по команді з мікроконтролера – і фактично перетворює наряд у своєрідний дисплей з можливістю демонстрації малюнків і написів, переливів сяйва та інших світлових ефектів за бажанням власниці. Під час показу на модному шоу світлодіоди були налаштовані так, щоб демонструвати основні відтінки кольорів колекції Zac Posen весна-літо 2016. І, на думку творців, непогано впоралися з цим.

А якщо на вашу думку всі оці лампочки лишні, і ви, насамперед цінуєте комфорт і стиль, жіночий одяг, представлений у великому асортименті на Хмельницькому речовому ринку - це саме те, що потрібно!

 


Варто відзначити, що підсвічування сукні з півтисячі світлодіодів зовсім не надала наряду важкості і незграбності, за рахунок ретельного підбору тканини і вдалого крою воно виглядає легким і повітряним. Власне, це і було головним завданням Зака Позена і Maddy Maxey: показати, що сучасні носимі технології вже цілком можуть бути інтегровані в модний одяг без шкоди для зручності її носіння. А ще залучити молодь до їх використання, долучити до навичок програмування, включаючи створення світлових малюнків і оригінальних ефектів на власному вбранні та аксесуарах.

І якщо купити готове плаття зі світлодіодним підсвічуванням з колекції Zac by Zac Posen у будь-якої сучасної дівчини поки не вийде в силу його досить високої ціни, то оснастити вже наявну спідницю світлодіодами самостійно або з допомогою друзів зможе практично кожна.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com