тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Мурашина кислота замість бензину: голландці показали свою версію "автомобіля майбутнього"

Прототип першого в світі автомобіля, в якому використовується в якості джерела енергії мурашина кислота, представила група молодих вчених з міста Ейндховен (Нідерланди)...

 

 

За словами розробників, їх винахід дозволить отримувати енергію для роботи транспорту простим і дешевим способом.

"Це паливо, яке може отримати дуже простим способом, тому що для його створення потрібні вода, СО2 і електрику, які широко доступні. Отже, виробництво дуже дешево, якщо порівнювати, наприклад, з викопним паливом або батареями", — сказав керівник групи розробників Макс Aerts.

На його думку, перевага винаходу ще і в тому, що якщо в звичайних випадках транспорт виробляє вуглекислий газ, то для виробництва мурашиної кислоти в якості палива, навпаки, СО2 буде забиратися з атмосфери.

Значна частина деталей для цього автомобіля створена з перероблених матеріалів за допомогою 3D-принтера. Aerts також заявив, що в даний час команда працює над створенням автобуса за розробленою ними технологією, який повинен бути представлений в 2016 році.

 


Варто зазначити, що це не перший випадок застосування мурашиної кислоти в якості енергоносія. Раніше Вчені з Федеральної політехнічної школи Лозанни знайшли спосіб зберігати водень в зрідженому вигляді, переробляючи його в мурашину кислоту.

Багато експертів в області енергетики давно вже називають водень паливом майбутнього. Але основна проблема полягає в тому, що водень – це легкозаймистий газ, який повинен зберігатися в спеціальних ємностях в стислому вигляді.

При кімнатній температурі і нормальному атмосферному тиску водень займає приблизно в 3 тисячі разів більший обсяг, ніж бензин з рівною кількістю енергії. Водень зріджується при температурі -273.15°. Його намагалися зберігати в кріогенних баках з теплоізоляцією, але навіть у такому вигляді температура водню піднімається на кілька градусів на добу.

Швейцарським вченим вдалося іншим чином перетворити його в рідину. Завдяки каталізатору і вуглекислому газу, присутнього в атмосфері, вчені отримали не великоваговий балон зі спресованим воднем, а рідку субстанцію з невисоким рівнем займання і умовами зберігання при нормальній температурі – мурашину кислоту НСООН.

 


Бытует мнение, что покупка автомобиля в Автотак это развод чистой воды. Так ли это? Чтобы с уверенностью ответить на этот вопрос, прежде всего, стоит скрупулезно ознакомиться с программой, предлагаемой этой компанией, и разобраться во всех тонкостях схемы приобретения здесь машины.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com