тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Портативний принтер, який друкує на чому завгодно

Вам ніколи не хотілося намалювати на стіні що-небудь красиве, створивши у квартирі щось на кшталт Сикстинської капели? На жаль, зробити це вручну можуть тільки художники, а звичайній людині доведеться вдаватися до допомоги трафарету - але поки ви його будете робити, картинка може розподобатись. А може  просто скористатися принтером?..

 

Нещодавно розроблений портативний принтер Printbrush вміє друкувати на стінах та на папері те, що вам захочеться, з такою швидкістю, про яку Мікеланджело міг би тільки мріяти.

Зазвичай під портативним принтером розуміють просто маленький принтер, який друкує на звичайному папері. Пристрій "Printbrush", розроблений шведським інженером Алексом Бретоном (Alex Breton) і компанією Print Dreams, друкує на практично будь квартирної поверхні: дереві, тканині, і, звичайно ж, папері (наприклад, шпалерах).

 


"Printbrush" означає "друкований пензлик" - насправді, робота портативним принтером схожа на малювання: потрібно просто водити гаджетом по поверхні. Під час роботи принтер "Printbrush" випускає на поверхню лазерні промені, а спеціальні датчики визначають їх розсіювання, тим самим встановлюючи швидкість і напрямок руху пристрою. Контролер визначає, де повинен бути який піксель.

Портативний принтер здатний відтворювати 16 мільйонів квітів і відтінків, щільність друку - від 600 до 1200 крапок на квадратний дюйм. Також в "Printbrush" вбудована камера на 5 мегапікселів: гаджетом можна сфотографувати якусь панораму, і тут же роздрукувати її на підручному матеріалі, що нагадує про принцип "полароїда".

До речі, за твердженням творців, прогресивна технологія друку "Printbrush" могла б при повсюдному впровадженні заощадити людству 291 терават-годин електроенергії в рік.

 


 


Компания printerok.net предлагает услугу заправка картриджей киев, быстро, качественно и недорого!


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com