тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

На виставці CES-2016 показали смартфон, який можна "палити"

Смартфон Jupiter IO 3, який можна палити, в буквальному сенсі цього слова, вперше показали в листопаді 2015 року. На виставці споживчої електроніки CES 2016, яка проходила в Лас-Вегасі, гаджет офіційно презентували і оголосили про старт продажів, повідомляє видання The Verge...

 

 

Отже, Jupiter IO 3 – смартфон, який працює під управлінням Android KitKat 4.4. Пропонується він у двох версіях – зараз доступна 3G за 299 доларів США, а через кілька місяців планується випустити і 4G-варіант за 499 доларів. Батарей у гаджета дві – основна забезпечує до 16 годин роботи самого смартфона, додаткова потрібна для електронної сигарети.

Таким чином, ви зможете палити навіть незаряджений Jupiter IO 3 і, більш того, батареї обмінюються енергією – чим менше ви курите, тим довше смартфон залишається в робочому стані. Фактично вапорайзер є «насадкою» на смартфон, яка встановлюється на верхню грань пристрою і легко знімається при необхідності. Інші характеристики гаджета не розкриваються.

 


Картриджі з рідиною для Jupiter IO 3 пропонуються за 15 доларів. Варіанти зі смаками м'яти, персика або кави забезпечують до 800 затяжок, що можна порівняти з чотирма пачками сигарет. Спеціальний додаток Vaporcade, встановлене на смартфон, дозволяє стежити за рівнем заряду батареї для вапорайзера і кількістю рідини, а також він показує, який смак ви вибрали і скільки затяжок зробили.

Крім цього у додатку можна поставити цілі для тих, хто кидає палити — наприклад, встановити максимальну кількість затяжок у день, і у разі досягнення цієї цифри на екрані смартфона з'явиться попередження.

 


Оригинальные мобильные гаджеты Apple здесь http://tabletka.kh.ua/category/telefoni/apple/ можно приобрести по наилучшей в Украине стоимости.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com