тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Faraday Future Zero1: електромобіль, здатний конкурувати з Tesla

Зовсім недавно, на виставці електроніки CES-2016, що пройшла в Лас-Вегасі молода компанія Faraday Future представила свій перший концептуальний електромобіль FFZero1...

 

ремонт генераторов киев


На перший погляд, високопродуктивний концепт-кар більше підходить для гоночної траси, ніж для міських вулиць. Завдяки потужності в 1000 л. с. FFZero1 здатний менш ніж за 3 сек. досягти 100 км/год. Максимальний показник швидкості - понад 322 км/год.

До конструктивних особливостей перспективної моделі варто віднести скляний дах з прекрасним кутом огляду, виконаний з вуглецевого волокна, а також кілька свіжих ідей щодо зручності керування автомобілем. Наприклад, вбудована в рульове колесо підставка для смартфона, який, у свою чергу, інтегрується з системою захисту Halo Safety System.

 


Система забезпечує оптимальну підтримку голови і шиї, а на приладову панель виводяться всі необхідні біометричні показники водія. Система Halo Safety System також інтегрується з «розумним» шоломом, здатним в потрібний момент забезпечити пілота водою і порцією кисню.

 


За зовнішній вигляд автомобіля відповідає Річард Кім - головний дизайнер фірми. Він вже не раз доводив свою майстерність, створюючи концепції BMW i3, i8 Spyder і i8.

Як заявили в компанії, FFZero1 не судилося стати першим серійним автомобілем. Перші комерційні версії FF зійдуть з конвеєра лише через кілька років, однак в їх основу ляже платформа Variable Platform Architecture, використана при створенні представленого концепт-кара. Ця платформа володіє високою універсальністю, тому що підходить для створення авто цілого ряду класів, при цьому кількість і потужність приводних систем, фізичні розміри акумуляторів і розмір авто можуть варіюватися: від розвізного пікапа до супер-кара.

 

Словом, головний розробник зробив акцент саме на універсальності нової системи. Маркетологи фірми також внесли свій внесок у загальний інноваційний порив, розробивши бізнес-модель, яку вони б хотіли використовувати в майбутньому: всі комерційні версії авто, випущені компанією не планується продавати, користувачі будуть лише орендарями цього супер-кара, або будь-якої іншої модифікації авто цього виробника. Ймовірно, цим вони бажають забезпечити відносну доступність електромобілів для всіх бажаючих.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com