тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Bird of Prey: велосипед для їзди лежачи

Підтверджуючи думку про те, що все нове - це добре забуте старе, американський дизайнер запропонував любителям розслабляючих велосипедних прогулянок ось таку цікаву конструкцію. Особливість цього двоколісного транспортного засобу полягає у дещо незвичній позі в якій пересувається на ньому велосипедист...

 

 

Сьогодні існує просто неймовірна кількість найрізноманітніших велосипедів: традиційні двоколісні, велосипеди з трьома колесами, і навіть велосипеди з одним колесом! Все частіше любителі велосипедної їзди звертаються до теми мотодельтапланів. Творець Bird of Prey запевняє, що зумів запропонувати велосипедистам найзручнішу позу для комфортної їзди.

 


Перший концепт Bird of Prey був сконструйований промисловим дизайнером і інженером Джоном Олдріджем з Каліфорнії ще в 1991 році. Повністю змінена концепція була в 2010 році, і лише в минулому році, дизайнер створив перший дослідний зразок. В результаті такого довгого шляху у нього вийшов вельми своєрідний спортивний велосипед, який при цьому підійде всім і кожному.

Головною особливістю Bird of Prey судячи з представлених фото і відео є те, що велосипедист на ньому не сидить, а лежить. Причому лежати приходиться не на спині, як у багатьох мотодельтопланах і велосипедах-тривіллерах, а на животі. Ланцюговий механізм велосипеда розташований в його задній частині, тому процес обертання педалей нагадує чимось рух ніг під час плавання.

Велосипед зроблений здебільшого з композитних матеріалів. Гальма ручні. Важливим елементом є і те, що на кермі встановлені спеціальні підлокітники, вони потрібні для того, щоб велосипедисту було куди впертися. Окремо варто відзначити сідло Bird of Prey, які є швидше тримачем для корпусу велосипедиста.

 

 

Коштує це інженерне диво 8.5 тисяч доларів і виробляється виключно під замовлення. Кожен велосипед збирається в ручну.

Варто відзначити, що проектуванням велосипедів сьогодні займаються навіть відомі виробники автомобілів. Так, нещодавно компанія Ford представила концепт складного велосипеда, в якому є все для комфортних поїздок.

 

купить велосипед в житомире

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com